Стадион Зенит-Арена в Санкт-Петербург - اسپوتنیک افغانستان  , 1920
ورزش
تازه های ورزش افغانستان و جهان

بچه غول در چهارراهی چهار غول بزرگ اروپا

© REUTERS / LEON KUEGELERSoccer Football - Champions League - Round of 16 Second Leg - Borussia Dortmund v Sevilla - Signal Iduna Park, Dortmund, Germany - March 9, 2021
Soccer Football - Champions League - Round of 16 Second Leg - Borussia Dortmund v Sevilla - Signal Iduna Park, Dortmund, Germany - March 9, 2021 - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 16.03.2022
Telegram
تا کمتر از دو ماه دیگر تیم‌های مشتری ستاره نروژی دورتمند باید برای خرید وی اقدام کنند.
به گزارش اسپوتنیک، بیلد گزارش داده است که زمان اعمال بند 75 میلیون یورویی برای خرید هالند، روز دهم ماه ثور است.
بنابرین هر باشگاهی که بخواهد هالند را برای فصل بعد با این مبلغ بخرد، باید قبل از زمان تعیین شده، به دورتموند اعلام کند در غیر این صورت زمان خرید باطل می شود.
طبق گزارش ها در انگلیس، در حال حاضر سیتی با توجه به شرایط مالی خود بیشترین شانس را برای خرید هالند دارد.
دیلی میل گزارش داده است که سیتی به هالند پیشنهاد دستمزد هفتگی 600 هزار یورو را داده تا ستاره نروژی را بالاتر از دی بروینه و رونالدو با دستمزد هفتگی 375 هزار پوند به پردرآمدترین بازیکن لیگ انگلیس تبدیل کند.
دستمزد هالند در سیتی سالی 30 میلیون یورو خواهد بود که احتمالا رئال حاضر به پرداخت این مبلغ نیست چرا که رئال به طور مثال به امباپه سالی 25 میلیون یورو دستمزد می دهد.
در همین حال فیورتوفت بازیکن اسبق فوتبال ناروی و یکی از نزدیکان هالند در مورد ای که آیا ارلینگ شانسی برای هالند دارد، گفت:
” سوال من این است که برای بایرن چه اتفاقی رخ می دهد. لواندوفسکی 41 گل زده و همه رکوردها را شکسته و مهاجم بزرگی است. چرا قراردادش را تمدید نمی کنند؟ چرا کان و سالیحمیدژیچ این گونه در موردش صحبت می کنند؟ سعی کردم درک کنم و به نظر می رسد که لواندوفسکی می خواهد از بایرن برود و هاند می تواند جانشینش باشد.”
این در حالی‌ست که موندودیپورتیوو نیز گزارش داده است که با توجه به شرایط امضای قرارداد بارسلونا با هالند، این انتقال روز به روز سخت و سخت‌تر می‌شود.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала