توضیحات پوتین در خصوص واکنش روسیه به تحریم های غرب

© Sputnik / Aleksey Nikolskyi / ورود به گالری تصاویرVladimir Putin holds a meeting with permanent members of the Security Council.
Vladimir Putin holds a meeting with permanent members of the Security Council. - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 13.04.2022
Telegram
روسیه باید با افزایش سرعت کار برای حل مسائل فعلی و آینده خود به تحریم های غرب پاسخ دهد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از وبسایت کرملین، رئیس جمهور روسیه ، همه پروژه ها و طرح های مربوط به منطقه قطب شمال باید مورد توجه ویژه قرار گیرند. پوتین خاطرنشان کرد: لازم است به تحریم با حداکثر افزایش سرعت برای حل مسائلی که به ویژه به حوزه اجتماعی مربوط می شود پاسخ دهیم. وی افزود: مسائلی که برای شهروندان بسیار حساس است باید همیشه در مرکز توجه ما باشد و در شرایط سخت منطقه قطب شمال، صحبت در مورد سلامت، ایمنی مردم و تامین نیازهای حیاتی تعداد زیادی از شهرها و شهرک‌ها است".
 پوتین عملیات ویژه در اوکراین را اقدام درست خواند - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 12.04.2022
پوتین عملیات ویژه در اوکراین را اقدام درست خواند
رئیس جمهور روسیه پیش از این گفته بود که میلیون ها اروپایی به دلیل امتناع از دریافت منابع انرژی روسیه، وارد شدن ضربه به رفاه خود را احساس کرده اند. رئیس جمهور روسیه تاکید کرد، امتناع از همکاری با فدراسیون روسیه بر رفاه ایالات متحده نیز تأثیر گذاشته است و تورم در انجا در ماه‌های اخیر بیداد می کند.
به نوبه خود، تأثیر تحریم های غرب بر اقتصاد روسیه توسط ویکتور بلائوسوف، معاون نخست وزیر این کشور نیز ارزیابی شده است. به گفته وی، روند کاهش شاخص های کلیدی در اقتصاد روسیه آغاز شده است. داین کاهش ر صنعت و تجارت، حدود 11 درصد، در سایر بخش ها - 9-10 درصد است.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала