جدیدترین آپدیت تلگرام

© Photo / telegramЗвуки уведомлений, революционные возможности ботов и многое другое
Звуки уведомлений, революционные возможности ботов и многое другое - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 17.04.2022
Telegram
تلگرام دست به سوپرایز کاربران خود زده است و با انتشار آپدیت جدید خود، قابلیت های متنوع و جالبی را به خصوص برای حریم شخصی کاربران و کانال ها عرضه کرده است.
به گزارش اسپوتنیک، در به‌روزرسانی جدید تلگرام می‌توانید صداهای دلخواه خود را به نوتیفیکیشن تبدیل کنید، مدت زمان بی‌صدا بودن چت‌ها یا تاریخ حذف پیام‌ها را انتخاب کرده و با بات‌های جدید تلگرام به سرویس‌های مختلف و پیشرفته‌ای دسترسی داشته باشید.
ویژگی های آپدیت جدید تلگرام:
- در این آپدیت، بات های تلگرام علاوه بر رابط کاربری معمولی، می‌توانند از قدرت وب و زبان های CSS، HTML و JS استفاده کنند. بات های جدید، "Web App Bot" نام دارند و از نظر ظاهری در هنگام شروع کار با آن ها، شبیه ربات های عادی میباشند، ولی میتوانند یک صفحه وب را باز کنند.
- در هنگام فوروارد کردن پیام ها، ریپلای آن پیام ها نیز حفظ می‌شود و ریپلای پیام ها مشخص خواهد بود.
- کاربران می‌توانند یکی از موزیک ها یا وویس های موجود در صفحه چت را به عنوان صدای نوتیفیکیشن انتخاب کنند و در واقع نوتیفیکیشن صدای ناتفیکیشن‌ها را شخصی سازی کنند و موزیک دلخواه خود را برای هر کاربر تنظیم کنند.
ویژگی جدید تلگرام افشا شد - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 26.04.2021
ویژگی جدید تلگرام افشا شد
- تا پیش از این فقط برای مدت زمان های خاصی مثلا 2 یا 8 ساعت کاربران می‌توانستند چت ها را بی صدا کنند. اما حالا کاربران میتوانند برای زمان های مختلف از چند ساعت تا چند ماه، چت ها را بی صدا کنند.
- اضافه شدن حذف خودکار پیام ها: با این ویژگی، کاربران با انتخاب زمانی مشخص، به طور مثال دو روز، شاهد حذف خودکار پیام های خود و طرف مقابل بعد از دو روز خواهند بود.
- ایجاد دکمه‌ای برای اضافه کردن بات ها به گروه‌ها و کانال ها.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала