Стадион Зенит-Арена в Санкт-Петербург - اسپوتنیک افغانستان  , 1920
ورزش
تازه های ورزش افغانستان و جهان

پاسخ جرارد پیکه به اتهامات علیه خودش

© REUTERSجرارد پیکه مدافع بارسلونا Pique
جرارد پیکه مدافع بارسلونا Pique - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 19.04.2022
Telegram
جرارد پیکه ستاره بارسلونا به اتهامات فساد مالی واکنش نشان داد و اظهار داشت که کار غیرقانونی انجام نداده و از کارش رضایت دارد.
به گزارش اسپوتنیک، انتشار فایل صوتی روبیالس رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا که سود مالی بزرگ جرارد پیکه و شرکت وی از برگزاری رقابت‌های سوپر کاپ اسپانیا در عربستان را علنی می‌کند، سر و صداهای زیادی برپا کرده و بسیاری از کارشناسان و مدیران تیم‌ها به این موضوع شدیداً انتقاد کرده‌اند.
همین انتقادها سبب شد تا جرارد در یک گفت‌وگویی مفصل به پاسخ‌گویی در این مورد بپردازد و دلایل خودش را با هواداران مطرح کند.
او در مورد کمیسیونی که دریافت کرده، گفت:" از این که در این قرارداد حضور داشتم، پشیمان نیستم. رابطه خوبی با رئیس فدراسیون دارم و کار خیلی خوبی انجام دادیم. کار بزرگی انجام دادیم و از نظر قانونی هیچ اشتباهی مرتکب نشدیم. فوتبال متعلق به هواداران در کل دنیاست. هواداران فقط در یک کشور نیستند بلکه باشگاه‌ها جهانی هستند. این که بازیها به نقاط مختلف جهان منتقل شود، باعث می‌شود که هواداران بیشتری بازی‌ها را ببینند. من به خاطر پول وارد این قرارداد نشدم. می‌توانم تا آخر عمرم روی یک مبل بنشینم و هیچ کاری نکنم. در این جامعه، پول در آوردن یعنی موفقیت و دوست دارم که در همه کار موفق باشم."
پیکه در مورد سود این مسئله به باشگاه‌ها گفت:" با قرارداد سالانه 40 میلیونی به باشگاه‌های زیادی کمک می‌شود. قبلا سوپرجام ایتالیا در عربستان برگزار می شد و برای تورنمنتی مشابه فقط هفت میلیون یورو می‌پرداختند و حالا با تغییر فرمت و سه بازی به ما سالی 40 میلیون یورو می دهند که به نظرم بسیار با ارزش است."
ستاره بارسا در مورد افشاگری ال کنفدیشنال گفت:" شکایتی ندارم. وقتی رسانه‌هایی این فایل‌های صوتی را به دست آورده، طبیعی است که پخش کنند. البته با منتشر شدنش موافق نبودیم اما شکایتی نداریم و فکر می کنم که رئیس فدراسیون شکایت کند. وقتی فایل صوتی‌ات را بدزدند، برای هر کسی ناراحت کننده است."
جرارد در مورد احتمال بازگشتش به تیم ملی فوتبال اسپانیا گفت:" پیش از این هم گفته بودم که 99 درصد نه و این موضوع منتفی است."
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала