Стадион Зенит-Арена в Санкт-Петербург - اسپوتنیک افغانستان, 1920
ورزش
تازه های ورزش افغانستان و جهان

مصدومیت "نگران کننده" و مشکوک "آرائوخو" در آنائوتا

© REUTERS / ALBERT GEAبارسلونا
بارسلونا - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 22.04.2022
Telegram
مدافع مرکزی بارسلونا به دلیل مصدومیت زمین بازی مقابل سوسیداد را ترک کرد.
به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا شب گذشته در زمین سوسیداد موفق به شکست این تیم با تک گل اوبامیانگ شد.
این سه امتیاز مهم که تیم ژاوی را به رده دوم جدول رساند، در حالی به دست آمد که بلوگرانا رونالد آرائوخو مدافع مرکزی اش را در دقیقه 55 به دلیل مصدومیت از دست داد.
آرائوخو در صحنه ای پس از برخورد با بازیکن حریف از ناحیه زانو احساس درد کرد و بلافاصه از نیمکت تیمش خواست تا او را تعویض کنند و به همین خاطر ژاوی اریگ گارسیا را به جای او به میدان فرستاد.
با وجودی که برخی منابع نزدیک به باشگاه اعلام کردند که وی دچار پارگی ACL (رباط صلیبی) شده و مصدومیتش جدی است، باشگاه بارسلونا با انتشار بیانه ای رسمی ضمن تایید مصدومیت این مدافع اعلام کرده است که وی باید تحت معاینات بیشتر قرار بگیرد.
در همین حال در صحنه ای دیگر از بازی که توسط پایگاه ای اس پی ان متشر شده، در فاصله 20 دقیقه هر چهار مدافع بارسا یعنی، آرائوخو، پیکه، دنی آلوز و جوری آلبا روی زمین افتادند که البته دنی آلوز در دقیقه 66 نیز به دلیل مصدومیت زمین بازی را ترک کرد.
پس از مصدومیت آرائوخو و تعویض او، ژاوی که تازه از بند مصدومیت خلاص شده در دقایق آخر بازی نیز تعویض شد و جای خود را به لنگلت داد. تا کنون مشخص نیست که تعویض ژاوی فنی بوده یا به دلیل مصدومیت، اما خبرگزاری سپورت نوشته است که پیکه از نظر بدنی ضعیف شده و توانایی بازی تا پایان 90 دقیقه را نداشته است.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала