Стадион Зенит-Арена в Санкт-Петербург - اسپوتنیک افغانستان, 1920
ورزش
تازه های ورزش افغانستان و جهان

اقدام خیرخواهانۀ ستاره‌های پی‌اس‌جی+عکس

© REUTERS / BENOIT TESSIERStade de Reims v Paris St Germain - Stade Auguste-Delaune, Reims, France - August 29, 2021 Paris St Germain's Lionel Messi with Idrissa Gueye
Stade de Reims v Paris St Germain - Stade Auguste-Delaune, Reims, France - August 29, 2021 Paris St Germain's Lionel Messi with Idrissa Gueye - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 16.05.2022
Telegram
ستارگان پاری‌سن‌جرمن در اقدامی خیرخوانه از کودکان سرطانی دیدار کردند.
اعضای باشگاه پاری‌سن‌جرمن روز گذشته به قطر رسیدند تا در یک سفر به دستور ناصر الخلیفی مالک قطری باشگاه به تبلیغ از این کشور بپردازند.
یکی از فعالیت هایی که در این سفر بازیکنان پی اس جی در قطر انجام شده است، مربوط به بازدید از بیمارستان سدره در شهر دوحه، پایتخت قطر است.
در جریان این بازدید، حدود 20 کودک با بازیکنان برجسته پاری‌سن‌جرمن مانند لیونل مسی، سرخیو راموس، پرسنل کیمپمبه، دانیلو پریرا، و ادریسا گیه ملاقات کردند.
این ستاره‌های باشگاه پاریسی در آنجا عکس های یادگاری گرفتند و هدایایی مانند پیراهن های امضا شده تیم و بن های خرید اسباب بازی دریافت کردند.
با توجه به اینکه ناصر الخلیفی مالک پی اس جی، قطری است، انجام فعالیت های فرا تر از فوتبال برای باشگاه پاری‌سن‌جرمن در قطر فراهم است و این باشگاه از این فرصت ها استفاده می کند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала