- اسپوتنیک افغانستان  , 1920
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
روسیه 24 فبروری عملیات ویژه خود را در اوکراین آغاز کرد. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، هدف این عملیات را "محافظت از افرادی عنوان کرد که در طول هشت سال گذشته توسط رژیم کی‌یف تحت شکنجه و جنایت قرار گرفته اند" .

واکنش مدودف پس حملات راکتی: اقدامات بعدی ما باید برچیدن کامل رژیم سیاسی اوکراین باشد

© Sputnik / Ekaterina Shtukina /  مراجعه به بانک تصاویر مدودف صدرااعظم روسیه
مدودف صدرااعظم روسیه - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 10.10.2022
Telegram
معاون شورای امنیت روسیه می گوید که دولت کنونی اوکراین در پیکربندی فعلی خود با رژیم سیاسی نازی تهدیدی ثابت، مستقیم و آشکار برای روسیه خواهد بود.
به گزارش اسپوتنیک، دیمتری مدودف، معاون شورای امنیت روسیه در تلگرامش نگاشته است: "من موضع شخصی خود را بیان می کنم. نمی توانم به آن اشاره نکنم. دولت اوکراین در پیکربندی فعلی خود با رژیم سیاسی نازی تهدیدی ثابت، مستقیم و آشکار برای روسیه خواهد بود. بنابر این علاوه بر حفاظت از مردم و حفاظت از مرزهای کشور، اقدامات بعدی ما باید برچیدن کامل رژیم سیاسی اوکراین باشد".
قابل ذکر است که وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که حملات روسیه به 6 نقطه کنترل سربازان اوکراین در مناطق زاپروژیا و دونتسک و نیکولایفسک و 52 واحد دیگر آسیب رسانده است.
وزارت دفاع - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 10.10.2022
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
وزارت دفاع روسیه: تمام اماکن تعیین شده در اوکراین هدف قرار گرفتند
در بیانیه‌ی وزارت دفاع روسیه آمده است: "صبح امروز، نیروهای مسلح روسیه یک حمله گسترده با سلاح های دقیق دوربرد به اهداف سیستم های فرماندهی و کنترل نظامی، ارتباطات و انرژی اوکراین وارد کردند. تمام اهداف تعیین شده در پی این حملات محقق شد. تمام اشیاء تعیین شده مورد اصابت قرار گرفتند."
پبیش ازاین لادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت که صبح امروز به پیشنهاد وزارت دفاع روسیه و بر اساس برنامه ستاد کل نیروهای مسلح روسیه، حمله گسترده ای با سلاح های دقیق دوربرد به تأسیسات انرژی، فرماندهی نظامی و ارتباطات اوکراین انجام شد.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала