- اسپوتنیک افغانستان, 1920
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
روسیه 24 فبروری عملیات ویژه خود را در اوکراین آغاز کرد. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، هدف این عملیات را "محافظت از افرادی عنوان کرد که در طول هشت سال گذشته توسط رژیم کی‌یف تحت شکنجه و جنایت قرار گرفته اند" .

وزارت دفاع روسیه: تمام اماکن تعیین شده در اوکراین هدف قرار گرفتند

© Sputnik / Vitaliy Belousov /  مراجعه به بانک تصاویر وزارت دفاع
وزارت دفاع - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 10.10.2022
Telegram
وزارت دفاع روسیه از انهدام تأسیسات تعیین شده در اوکراین خبر داد و اعلام کرد که اهداف محقق شد.
به گزارش اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که حملات روسیه به 6 نقطه کنترل سربازان اوکراین در مناطق زاپروژیا و دونتسک و نیکولایفسک و 52 واحد دیگر آسیب رسانده است.
در بیانیه‌ی وزارت دفاع روسیه آمده است: "صبح امروز، نیروهای مسلح روسیه یک حمله گسترده با سلاح های دقیق دوربرد به اهداف سیستم های فرماندهی و کنترل نظامی، ارتباطات و انرژی اوکراین وارد کردند. تمام اهداف تعیین شده در پی این حملات محقق شد. تمام اشیاء تعیین شده مورد اصابت قرار گرفتند."
پبیش ازاین لادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت که صبح امروز به پیشنهاد وزارت دفاع روسیه و بر اساس برنامه ستاد کل نیروهای مسلح روسیه، حمله گسترده ای با سلاح های دقیق دوربرد به تأسیسات انرژی، فرماندهی نظامی و ارتباطات اوکراین انجام شد.

پوتین در نشستی با اعضای شورای امنیت گفت: "صبح امروز به پیشنهاد وزارت دفاع و بر اساس برنامه ستاد کل ارتش روسیه، یک حمله گسترده با سلاح های هدایت شونده دقیق هوایی، دریایی و زمینی علیه تأسیسات انرژی، فرماندهی نظامی و ارتباطات اوکراین انجام شد."
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала