09:33 20 اگست 2018
حقیار از فرماندهان برجسته طالبان در کندز کشته شد

جنرال مراد علی مراد: راز نفوذ نیروهای بیگانه به کندز را افشا خواهم کرد

© Sputnik / Zafarsha Rouyee
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 40

جنرال مراد علی مراد معاون ستاد ارتش افغانستان با ابراز تاسف از سقوط شهر کندز تاکید کرد که بعد از حل مشکلات امنیتی در کندز ، چگونگی نفوذ نیروهای بیگانه و عوامل آن را افشا خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری فارس، جنرال مراد علی مراد معاون ستاد ارتش افغانستان با ابراز تاسف از سقوط شهر کندز تاکید کرده است که بعد از حل مشکلات امنیتی در کندز ، چگونگی نفوذ نیروهای بیگانه و عوامل آن را افشا خواهد کرد.

معاون ستاد ارتش افغانستان همچنین از تلفات سنگین طالبان در شهر کندز خبر داده و گفته است که تاکنون 435 از نیروهای طالبان در عملیات نیروهای امنیتی دراین شهر کشته و زخمی شده‌اند.

دفتر مطبوعاتی فرقه 20 پامیر، با انتشار اطلاعیه‌ای به نقل از جنرال مراد نوشت: در یک هفته گذشته 314 از طالبان کشته، 121نفر دیگر زخمی شده‌اند.

جنرال مراد که فرمانده عمومی عملیات‌ها در بخش شمال شرق افغانستان را نیز به عهده دارد گفته است که در جریان این عملیات تعداد زیادی وسایل نقلیه طالبان در این ولایت تخریب شدند.

وی همچنین از سقوط شهر کندز به دست طالبان ابراز تاسف کرده و گفته است: متاسف هستیم که نتوانستیم اطلاعات قبلی رابدست بیاوریم و از جریان نفوذ دشمن رابه شهر کندز جلوگیری نماییم.

معاون ستاد ارتش افزوده است: بعد ازحل مشکلات امنیتی در کندز چگونگی نفوذ نیروهای بیگانه و عوامل آن رابه مردم کندز افشا خواهد کرد.

مرتبط:

مسئول بانک خون افغانستان: از کمپاین اهدای خود به مناسبت ماه محرم 10 هزار سی سی خون به کندز می فرستیم
ادامه‌ی جنگ در کندز؛ هفتاد و هشت طالب به قتل رسیدند
زاخازوا حدس میزند که چرا امریکا در مورد جنگ در کندز نظر نمیدهد
114 طالب به شمول پنج فرمانده در کندز به قتل رسیدند
مسیر چوک الی بالاحصار کندز از وجود طالبان پاک‌سازی شد
مقام‌های امنیتی: طالبان با رود به شهر کندز، کدام پوسته‌ای را گرفته نتوانستند
کنترول کندز بدست نیروهای امنیتی افتاد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک