15:39 22 فبروری 2018
  زن

  برخورد غیراخلاقی افراد دولتی با بانوان در کندز

  © Sputnik/ Zuhal Sarhad
  افغانستان
  دریافت لینک کوتاه
  0 20

  داخل خیمه می شوند، هرچه بداخلاقی که است می کنند و کمک را هم به کسانی میدهند که همرای شان تفاهم کند

  به گزارش اسپوتنیک به نقل از آریانا نیوز بانوان در اردوگاه آواره گان قندز در کابل هنگام دریافت کمک ها مورد آزار و اذیت قرار می گیرند.
  برخی این بانوان آواره ادعا می کنند که افراد دولتی با بانوان برخورد زشت و غیراخلاقی انجام می دهند و حتا که گاه گاهی کمک ها توام با آزار و اذیت به آنان توزیع می شود.
  روز های دشوار و لحظه های زشت، کسانی که به شکلی بهای جنگ را می پردازند


  قصه های تلخ و وحشتناک از اردوگاه آواره گان کندز در کابل؛ در کنار عالمی از مشکلات، بانوان آواره کندزی از برخورد های زشت و غیراخلاقی از سوی کارمندان دولتی پرده می بردارند.
  یکی از بانوان چنین میگوید، "به خمیه زن های مردم شبانه داخل می شوند، با آنان روابط جنسی برقرار می کنند، اینها ناموس و غیرت ندارند."
  بانوی دیگر چنین می افزاید، "بلی داخل خیمه می شوند، هرچه بداخلاقی که است می کنند و کمک را هم به کسانی میدهند که همرای شان تفاهم کند."
  آزار و اذیت بانوان در این اردوگاه را هیچ کس رد نمی کند و می پذیرند که حتا در جریان توزیع کمک ها بانوان با خشونت روبرو می شوند.
  یکی از مرد ها در این اردوگاه میگوید، "بلی برخورد های غیر اخلاقی در اینجا وجود دارد اما به هر شکلی که شده مهاجرین تلاش می کنند تا به کمک ها برسند."
  مردی دیگر نیز میگوید، "هر خانمی که صورت زیبا داشت برایش کمک میرسد در حالیکه اینجا بسیار خانواده ها روی خاک قرار دارند."
  پولیس از برخورد های زشت با بانوان آواره اطلاعی ندارد اما از بررسی چگونگی آزار واذیت بانوان اطمینان میدهد.
  نجیب دانش، معاون سخنگوی وزارت داخله وزارت داخله میگوید، "ما بهره گیری از زنان آواره را رد می کنیم خصوصا پولیس در این موضوع دست ندارد اما این موضوع را زیر بررسی قرار می دهیم."
  قصه های تلخ کندزیان آواره تنها با آزار و اذیت بانوان خلاصه نمی شود بل شهرنشینان دیروز اکنون

   

  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک