05:40 25 فبروری 2020
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
240
ما را در دنبال کنید

براساس طرح جدید وزارت دارایی افغانستان شهروندانی که می‌خواهند مراسمی را در سالن‌های عروسی برگزار کنند، باید هزینه آن را به حساب این سالن‌ها در بانک واریز نمایند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری آوا، بر اساس طرح جدید وزارت دارایی افغانستان برای ساماندهی جمع‌آوری مالیات از سالن‌های عروسی، از این پس شهروندانی که می‌خواهند مراسمی را در این سالن‌ها برگزار کنند، باید پول را به حساب آنها در بانک واریز نمایند.

آوا به نقل از اطلاعیه دفتر رسانه‌ای وزارت دارایی افغانستان نوشت: براساس طرح جدید این وزارت، مالکان سالن‌های عروسی مکلف‌ هستند برای ثبت درآمد و پرداخت مالیات‌ در یکی از بانک‌های دولتی و یا خصوصی حساب باز کنند و مشتریان‌ باید از این طریق پول پرداخت کرده و پرداخت نقدی ممنوع است.

در این اطلاعیه آمده است که این طرح از اول حمل سال 1396 قابل اجرا بوده و از تمام شهروندان درخواست می‌شود تا برای اجرای بهتر این طرح با ریاست دارایی همکاری کنند.

برگزاری مراسم عروسی و دیگر مراسم رسمی و غیررسمی در سالن‌های عروسی در سال‌های اخیر در شهر کابل رواج یافته و این باعث شده است که شماری از شهروندان افغانستان به ایجاد سالن‌های عروسی روی آورند و این کار، به یکی از کارهای پررونق در شهر کابل مبدل شود.

مرتبط:

مشروعیت عروسی بین همجنسگران
سیاستمدار هندوستانی در مراسم عروسی دختر خود 74 میلیون دالر مصرف نمود + ( ویدیو)
پر خرج ترین مراسم عروسی جهان را یک دختر سرمایه دار روسی برگزار کرد
دعوت ۱۸ هزار بیوه در مراسم عروسی
دامادی در عربستان سعودی، دو ساعت پس از مراسم عروسی در خواست طلاق کرد
در حمله بر یک عروسی کردها در شمال سوریه تعدادی زیادی کشته شدند
باران طلا و بانک نوت های یورو در عروسی جت ها + ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر