00:09 19 اگست 2018
Britain Soccer Football - Manchester United v AFC Bournemouth - Barclays Premier League - Old Trafford - 15/5/16 General view inside the ground before the game

شاهین آسمایی – حاصلات تاجکستان؛ عبور از پل سرنوشت

© REUTERS / Jason Cairnduff
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

تیم شاهین آسمایی قرار است امروز در مسابقات مقدماتی جام باش‌گاه‌های آسیا به مصاف تیم حاصلات تاجکستان برود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خامه پرس، قهرمان سال جاری لیگ برتر فوتبال افغانستان به خاطر رفتن به دور بعدی مسابقات جام باش‌گاه‌های آسیا، با این تیم رویارویی می‌کند.

شاهین آسمایی در فصل پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال افغانستان که سال ۱۳۹۵ برگزار گردید توانست با گذر از رقیبانش یک‌بار دیگر قهرمان این مسابقات گردد.

این نخستین‌باری‌ست که شاهین آسمایی به بازی‌های مقدماتی مسابقات جام باش‌گاه‌های آسیا راه یافته‌است.

اشتراک تیم‌های افغانستان در این بازی‌ها سال گذشته زمانی آغاز یافت که تیم د سپین غر بازان برای نخستین بار به نماینده‌گی از افغانستان، پس از قهرمانی در لیگ برتر فوتبال افغانستان راهی این مسابقات گردید.

با توجه به کیفیت فوتبال تاجکستان و افغانستان، هنوز پیش‌بینی نتیجۀ بازی‌های تیم شاهین آسمایی با تیم حاصلات مشخص نیست ولی مسئولان فدراسیون فوتبال افغانستان از اعتماد به نفع بالای بازی‌کنان شاهین آسمایی خبر می‌دهند.

وهردو تیم در دوبازی رفت و برگشت برای رفتن به دور بعد مسابقات جام باش‌گاه‌های آسیا به مصاف هم می‌روند.

مسابقه امروز ساعت ۳:۰۰ پس از چاشت به وقت افغانستان برگزار می‌گردد و تلویزیون‌های طلوع و لمر آن را به گونۀ زنده نشر خواهند کرد.

مرتبط:

تیم شاهین آسمایی می خواهد به مرحله گروهی AFC کاپ صعود کند
اغاز لیگ برتر افغانستان در اینده نزدیک
آغاز پنجمین فصل لیگ برتر افغانستان
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک