15:56 22 نوامبر 2017
  اشرف غنی احمدزی، رییس جمهور افغانستان

  رئیس جمهور افغانستان حملات تروریستی امروز کابل را محکوم کرد

  © AP Photo/ Rahmat Gul
  افغانستان
  دریافت لینک کوتاه
  0 42 0 0

  رئیس جمهور افغانستان در واکنش به حملات انتحاری شهر کابل این حملات را به شدت محکوم کرد.

  به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری فارس، محمد اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان در واکنش به حملات انتحاری در حوزه ششم امنیتی پولیس و حوزه 12 امنیت ملی در شهر کابل این حملات را به شدت محکوم کرد.

  رئیس جمهور افغانستان گفت: دشمنان مردم افغانستان دست به جنایت زدند و تعدادی از هموطنان ما را در حوزه های ششم و دوازدهم شهر کابل، شهید و زخمی کردند.

  اشرف‌غنی با انتقاد از این رفتار تروریست‌ها افزود: مردم افغانستان در نهم حوت روز ملی نیروهای امنیتی و دفاعی کشور نشان دادند که یکصدا در حمایت از نیروهای مسلح کشور افغانستان قرار دارند.

  وی تاکید کرد: نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان نسبت به هر زمان دیگر در خط مقدم مبارزه علیه تروریسم قرار دارند، در راستای تحقق طرح‌های دولت وحدت ملی هستند.

  ظهر امروز چهارشنبه 11حوت یک مهاجم انتحاری با استفاده از یک موتر حامل مواد منفجره در نزدیکی دروازه ورودی حوزه ششم امنیتی پولیس کابل خود را منفجر کرد.

  پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری افغانستان نوشت: پس از این انفجار چند مهاجم انتحاری که قصد داشتند وارد محوطه حوزه امنیتی شوند با پولیس افغانستان درگیر و این درگیری‌ها برای مدتی ادامه داشت. 

  مرتبط:

  انفجار امروزی در کابل
  دومین انفجار در حوزه ششم و یک انفجار دیگر در حوزه دوازدهم
  تیراندازی بدنبال انفجار در کابل
  وقوع انفجار نیرومند در کابل
  وقوع انفجار در شرق افغانستان
  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک