19:06 22 نوامبر 2017
  Russian Federation Ambassador, Alexander Mantytskiy, left, hands over an AK-47 to Afghan National Security Advisor, Mohammad Hanif Atmar, center, as the symbol of his country's military donation to the Afghan government, at Kabul International Airport, Wednesday, Feb. 24, 2016.

  جواب حنیف اتمر به مشاور امنیت ملی امارات

  © AP Photo/ Rahmat Gul
  افغانستان
  دریافت لینک کوتاه
  0 236451

  اسپوتنیک، کابل: محمدحنیف اتمر مشاور امنیت ملی افغانستان، در جواب پیام همدردی شیخ طحنون بن زاید آل نهیان مشاور امنیت ملی دولت شاهی امارات متحده عربی، گفته است که گروه‌‌های تروریستی و حامیان شان همواره تلاش کرده تا منطقه را ناامن و روابط میان افغانستان و امارات متحده عربی را رکیک بسازند.

  مشاور امنیت ملی امارات اخیرا در پیامی نسبت به حوادث خونین در افغانستان ابراز تاسف کرده و افزوده بود که کشورش در کنار افغانستان در مبارزه با تروریزم ایستاده است.
  اما محمدحنیف اتمر در جواب پیام همتای اماراتی خود گفته است: «ما اطمینان کامل داریم که به همکاری متحدان ستراتیژیک خود به خصوص همکاری‌های نزدیک و مشترک کشور دوست وبرادر امارات متحده عربی می‌توانیم اهداف شوم و انسان ستیزانه تروریستان را محوه ونابود سازیم.»
  این پیام‌ها زمانی رد و بدل می‌شود که نزدیک به دو ماه قبل چند دیپلومات امارات متحده عربی به شمول سفیر این کشور در حمله‌ای در دفتر والی قندهار در جنوب افغانستان به قتل رسیدند.

   

   

  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک