13:54 20 نوامبر 2017
  Afghan refugees take part in a Cricket training session at the team of the Altendorf 09 Blue Tigers in Essen, western Germany, on April 30, 2016.

  جام بین المللی کرکت به تیم ملی کرکت افغانستان داده شد

  © AFP 2017/ Sascha Schürmann
  افغانستان
  دریافت لینک کوتاه
  0 39210

  آخرین دیدار یک روزه میان تیم‎‏های ملی کریکت افغانستان و ویست‎اندیز از بهر ریزش باران انجام نشد و مساوی به پایان رسید و امتیازات این دیدار بین هر دو تیم تقسیم شد.

  به گزارش اسپوتنیک به نقل از رشد، رقابت‎های یک روزه بین المللی میان تیم‏‌های ملی کرکت افغانستان و ویست‎اندیز از بهر ریزش باران، مساوی پایان یافت.

  آخرین دیدار یک روزه میان تیم‎‏های ملی کریکت افغانستان و ویست‎اندیز از بهر ریزش باران انجام نشد و مساوی به پایان رسید و امتیازات این دیدار بین هر دو تیم تقسیم شد.

  پیش از این تیم ملی کرکت کشور در نُخستین دیدار در این رقابت‎ها، ویست اندیز را با تفاوت ۶۳ دوش شکست داد، اما در دیدار دوم با تفاوت ۴ ویکت در برابر این تیم، شکست خورد.

  نظر به قوانین کرکت، زمانی که دیدار بین تیم‎ها مساوی شود تیم میزبان جام رقابت‎ها را به تیم مهمان اهدا می‎نماید و به همین خاطر جام رقابت‌‎ها، به افغانستان داده شد.

  این درحالی‌ست که تیم ملی کرکت کشور در این سفرش به کشور ویست‎اندیز، در سه دیدار ۲۰ آوره در برابر این تیم، شکست خورده بود.

  قرار است تیم ملی کریکت کشور روز یکشنبه هفته آینده به کشور برگردد و پس از استراحت برای رویاروی با تیم ایم‎سی‎سی، رهسپار لندن شود.

  مرتبط:

  تیم کرکت افغانستان: با حامیان تروریزم بازی دوستانه نمی‌کنیم
  دوبازیکن کرکت افغانستان به لیگ برتر کرکت هند پیوستند
  خریداری ملی پوشان کرکت افغانستان
  تیم کرکت افغانستان به مصاف تیم منتخب بین المللی می رود
  رییس جدید کرکت بورد افغانستان آغاز به کار کرد
  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک