20:53 01 اپریل 2020
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

عبدالله عبدالله، رئیس اجرایی کشور امروز در دیدار با عبدالرزاق وحیدی وزیر پیشین مخابرات و تکنولوژی گفت که در نتیجه بررسی‌ها ثابت شد که شما هیچ‌ مسوولیت و دخالت در باره ادعاهای صورت گرفته، ندارید.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری آوا، رئیس اجرایی کشور تصرح کرد که پس از طی مراحل طولانی که نباید اینقدر زمان‌گیر می‌شد، اتهامات نادرست ثابت گردید و لوی سارنوالی حکم برائتِ وزیر پیشین مخابرات و تکنولوژی را صادر کرد.

او خطاب به عبدالرزاق وحیدی گفت که شما به عنوان یک شخص وطن‌دوست آنچه در توان داشتید، انجام داده‌اید و براساس بررسی‌ها ثابت شد که هیچ گونه مشکلی در امور کاری تان وجود نداشت.

همچنان عبدالرزاق وحیدی وزیر پیشین مخابرات و تکنولوژی اظهار داشت که در تمام دوران کار دولتی‌اش به ويژه در وزارت مخابرات و تکنولوژی حاضر به شفافیت و پاسخگویی بوده است.

او افزود که به حیث یک فرد مسوول به شفافیت و حسابدهی باور دارد و این موضوع یک بحث اساسی است؛ اما انتظار دارد که در این ارتباط هیچ یک از اعضای کابینه استثنأ قرار داده نشود و هرکس باید پاسخگو باشد.

سپس عبدالله عبدالله گفت که وزیر پیشین مخابرات و تکنولوژی مسوولیت‌‌اش را با پشت کار و تلاش انجام داد.

به گفته او، وزیر پیشین این وزارت با حوصله‌مندی همکاری کرد تا این قضیه روشن گردد، چون بحث عواید مخابرات و مدیریت زمان یک بحث بسیار عمده است تا عواید آن به صورت شفاف جمع‌آوری شود.

وظیفه عبدالرزاق وحیدی وزیر پیشین مخابرات و تکنولوژی هفت ماه قبل به اتهام فساد اداری از سوی رئیس جمهور غنی به حالت تعلیق درآمد.

آقای وحیدی در آن زمان اتهام دست داشتن در فساد اداری را رد کرده بود.

این درحالیست که رئیس جمهور سه روز پیش شهزاد گل ایوبی را به عنوان نامزد وزیر این وزارت معرفی کرده است.

مرتبط:

تعلیق مسئولیت وزیر مخابرات افغانستان
بیش از 70 درصد کارمندان مخابرات غیر متخصص هستند
وزارت مخابرات افغانستان سایت‌های مخالف نظام را مسدود می‌کند
کنایه داکتر عبدالله به برخی از چهره ها/ در کار سیاسی میدان باز است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر