21:24 17 اگست 2019
ابقا عضویت افغانستان در سازمان ورزشی دانشگاه های جهانابقا عضویت افغانستان در سازمان ورزشی دانشگاه های جهانابقا عضویت افغانستان در سازمان ورزشی دانشگاه های جهانابقا عضویت افغانستان در سازمان ورزشی دانشگاه های جهان

ابقا عضویت افغانستان در سازمان ورزشی دانشگاه های جهان

کریمکریمکریمکریمکریم
1 / 5
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

با وجود مشکلات و کارشکنی های موجود رئیس و سکرتر جنرال فدراسیون ورزشی دانشگاه های افغانستان عضویت شان را در سازمان ورزشی دانشگاه های جهان حفظ کردند.

به گزارش اسپوتنیک، منقوش نسیمی رئیس فدراسیون ورزشی دانشگاه های افغانستان گفت: با وجود تمام مشکلات و کارشکنی های موجود در افغانستان ما توانستیم عضویت خود را در سازمان ورزشی دانشگاه های جهان «فیسو» حفظ کنیم.

در اعلامیه فیسو چنین آمده است: پس از دوسال منقوش نسیمی رئیس فدراسیون ورزشی دانشگاه های افغانستان « USFA» و سید شریف امیری سکرتر جنرال فدراسیون ورزشی دانشگاه های افغانستان در سی و پنجمین کمیته برگزاری فیسو به عضویت این کمیته درآمدند. امیدواریم با ایجاد پیوندهای قوی با همکاران بین المللی خود به رشد این کمیته بیافزاییم.

این برای دانشجویان ورزشکار افغانستان یک خبر خوب می باشد که دانشجویان افغانستان پس از این می توانند به مسابقات ورزشی دانشجویان جهان شرکت کنند.

در حال حاضر مسابقات ورزشی بین دانشجویان دانشگاه های افغانستان مخصوصا در کابل همه ساله برگزار می شود.

بیشتر این مسابقات مربوط به والیبال، فوتبال و کرکت می باشند. 

مرتبط:

روز دوم نشست هیئت نمایندگان ورزشی دانشگاه های جهان «فیسو» در تایوان
حمیدالله فاروقی: گام های استوار را جهت کسب اعتبار علمی دانشگاه کابل در سطح جهان بر می دارم
دیدار سکرتر جنرال فدراسیون ورزشی دانشگاه های افغانستان با رئیس فیسو « FISU»
اشتراک دو دختر اسکی‌باز بامیانی در مسابقات بین‌المللی فیسو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر