15:36 22 فبروری 2018
  نیروهای امریکا در افغانستان

  هراس مردم افغانستان از امریکائی ها

  © AFP 2018/ Romeo Gacad
  افغانستان
  دریافت لینک کوتاه
  110

  مردم افغانستان نسبت به طالبان بیشتر از امریکائی ها می ترسند

  شهروندان افغانستان به این عقده اند که اردوی امریکا نسبت به طالبان بیشتر وحشی اند

  کانال تلویزیون مرکزی روسیه، شهروندان افغانستان نسبت به طالبان، بیشتر از امریکائی ها می ترسند

  هزاران مردم بیگناه افغانستان در اثر بمباران نیرو های امریکائی کشته شده اند.  مردم محل ولایت ننگرهار اعتراف کردند که نسبت به طالبان بیشتر از اردوی امریکا میترسند. آنها گفتند که امریکا عملیات های زیاد را در این منطقه انجام میدهند و برعکس گاهی طالبان بر ایشان حمله می نماید و مردم محل همیشه تحت اتش بین دو نیر قرار میگردند و تلفات زیاد و سنگین را متقبل می شوند.

  چند قبل در اثر حمله هوائی امریکا یکتن از رهبران طالبان نابود گردید، اما در اکثر اوقات در اثر حملات امریکا، مردم عالی تلف می شوند.

  می گویند که اکثر عملیات های شبانه امریکا موفقانه نمی باشد و ان با عث تلفات مردم عادی و بیگناه میگردد. چندی قبل امریکائی منطقه ما را مورد حمله قرار دادند و چند سلمان را بازداشت کردند که بعد ها اعتراف نمودند که سلمان های بازداشت شده بیگناه اند. بعضی اوقات در جریان عملیات های شبانه خود مردم اهالی را هدف قرار میدهند و خانه های ایشان را ویران می نمایند.. در یکی از روز ها در اثر پرتاب راکت از طیاره بی پیلوت داکتر  شفاخانه کشته شد.

  گاهی هم نیروهای افغانی و امریکائی مشترکاً عملیات را انجام میدهند که اکثراً راپور های غلط میباشد. اما از آن مردم بیگناه بیشتر متضرر میگردند و تلفات میدهند.

  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک