واکنش عطا محمد نور در حمله به هوادارانش در کابل

  واکنش عطا محمد نور در حمله به هوادارانش در کابل

  عکس از صفحه عطا محمد نور
  افغانستان
  دریافت لینک کوتاه
  110

  عطا محمد نور در صفحه فیس بوک خود نوشته است که شماری از جوانان و شخصیت های قدر شناس کشور طی همایشی در کابل، از من و کار کرد هایم قدر دانی بعمل آوردند که صمیمانه از همه ی عزیزان سپاسگزاری میکنم.

  به گزارش اسپوتنیک به نقل از رسانه های افغانستان، عطا محمد نور والی بلخ و رئیس اجرایی حزب جمعیت همچنان نوشته است که ابرازمحبت دوستان و شخصیت های خبیر و عزیز کشور در مورد من، بار مسولیت هایم را سنگین تر میکند و مرا وا میدارد تا بیشتر از پیش در خدمت گزاری به مردم و میهن خود بکوشم.
  وی گفت، اما با اندوه تمام دشمنان ما و حلقات معین در درون نظام، توان دیدن لحظه یی از خوشی مردم ما راندارد ‌و در ادامه توطیه های پیشین علیه جنبش رستاخیز، مراسم خاکسپاری سالم ایزدیارشهید و جنبش روشنایی، این مراسم را نیز هدف قرار دادند که سوگمندانه شماری از عزیزان ما مشمول شرکت کنندگان مراسم و نیروی های امنیتی شهید و‌مجروح شده اند.
  اقای نور مراتب همدردی و تسلیت قلبی خود را با خانواده های شهدا ابراز داشته، برای قربانیان بهشت برین، به خانواده های شان صبر و شکیبایی و به مجروحان شفای عاجل آرزو کرد.
  وی همچنان گفت: "از حکومت که بخش معین از آن، خود به عنوان حمایت کننده ی حلقه خبیثه و طراحان این رویداد شناخته میشود، توقعی نداریم که رویداد را پیگیری کند، اما مبارزه ما با هراس افگنی و هراس افگنان و عدالت خواهی و‌حق طلبی ما همچنان ادامه دارد و اینگونه رویکرد ها که عوامل آن مشخص است، ما و مردم ما را از مسیر مان باز نمی دارد. به قول معروف هستیم بر آن عهدی که بستیم".

   

   

  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک