17:18 08 اپریل 2020
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

راه‌بندان ترافیکی یکی از مشکلات عمده پایتخت افغانستان به شمار میرود و هر باری که یک مقام خارجی و یا جلسه مهم برگزار میشود، اطراف ارگ، هوتل سرینا و نقاط دیگر کابل بروی ترافیک بسته میشود.

امروز نیز اعضای شورای امنیت سازمان ملل با سران حکومت جلسه دارند و جاده‌های کابل از ساعت‌های به این سو مسدود بوده اند و باشندگان پایتخت را با مشکلات فراوان مواجه ساخته است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری خاور میانه، ریاست ترافیک کابل گفته است که «به اساس هدایت مقامات محترم صالحه تدابیرامنیتی انسداد و انحرافات ترافیکی که در ساحه گرین زون اعتبار از مکرویان چهارم، چهارراهی عبدالحق، پل محمود خان، سه راهی صدارت، شیرپور، سرک پانزده و هفده وزیر اکبرخان، مرادخانی، چهارراهی پلازا وضع گردید، دیده می شود که یکتعداد از شهریان عزیز و محترم کابل الیوم مورخ ۲۴/۱۰/۱۳۹۶ اطلاع قبلی نداشته در بعضی از نقاط شهر به مشکل مواجه شده اند.

ریاست ترافیک شهر کابل در ادامه با معذرت‌خواهی از پایتخت‌نشینان، خبر داده است که "فردا مورخ ۲۵/۱۰/۱۳۹۶ از تکرار برنامه مطلع بوده از حوصله‌مندی خویش استفاده کرده اداره ترافیک را همکاری و از جاده ها اطراف ساحه مرکزی استفاده نموده رفع مشکل فرمائید."

پیش از این از سفر هیأت شورای امنیت سازمان ملل متحد برای بررسی ختم جنگ به افغانستان خبر داده شده بود.

 

مرتبط:

شهر کابل با یکی از شهرهای امریکا "خواهر خوانده" میشود
هشدار مسوولان: کابل نهمین شهر آلودۀ آسیا است
وصل شدن شهر کابل و ده سبز از بالای کوه قصبه
وقوع انفجار در مربوطات حوزه نهم شهر کابل
نگرانی از کاهش بیست درصدی آب در شهر کابل
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر