09:36 17 جنوری 2019
ادامۀ درگیری در اینترکانتیننتال: نصف تروریستان از بین رفته‌اندادامۀ درگیری در اینترکانتیننتال: نصف تروریستان از بین رفته‌اند

ادامۀ درگیری در اینترکانتیننتال: نصف تروریستان از بین رفته‌اند

© Photo / J.A.K. © Photo /
1 / 2
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

با گذشت بیش از دوازده ساعت از حملۀ گروهی مهاجمان به هوتل اینترکانتیننتال کابل، پولیس موفق به کشتن نیم تروریستان شده و درگیری هنوز جریان دارد.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته گروهی از مهاجمان انتحاری وارد هوتل اینترکانتیننتال کابل شده و گروهی از مهمانان را به گروگان گرفتند. در آغاز منابع خبری شمار مخالفان را سه تن اعلام کردند ولی بعدتر این تعداد چهار تن اعلام شد.

 نجیب دانش سخنگوی وزارت امور داخله می‌گوید: نیروهای امنیتی تا هنوز توانستند به تعدادی بیشتر از ۱۰۰ تن از مهمانان را به شمول ۱۶ تن از اتباع خارجی خارجی نجات دهند و دو تن از تروریستان را نیز کشتند.

به گفته آقای دانش در این حمله گروهی تروریستان، ۵ تن از افراد ملکی شهید و به شمول سه تن از نیروهای امنیتی ۶ تن دیگر زخم برداشته‌اند.

آقای دانش همچنان می‌گوید که مهاجمان «به احتمال زیاد» ۴ تن بودند و که جسد دو تن آنها به دست نیروهای امنیتی افتاده و همین اکنون نیروهای امنیتی در منزل ششم ساختمان این هوتل در حال تصفیه و تلاشی هستند تا تعدادی از مهاجمانی که اگر در آنجا پنهان شده باشند ازبین برده شوند.

 

 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک