04:15 11 جولای 2020
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

وزیر پیشین مخابرات و تکنالوژی معلوماتی افغانستان از حضور نگهبانان ویژه ریاست جمهوری در دفتر کاری اش در 14 جدی سال گذشته و مهر و لاک دفترش افشاگری کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرنامه، عبدالرزاق وحیدی وزیر پیشین مخابرات و تکنالوژی معلوماتی از حضور نگهبانان ویژه ریاست جمهوری(پی.پی.اس) در دفتر کاری اش در 14 جدی 1395 و مهر و لاک دفتر او خبر می دهد.

آقای وحیدی با به اشتراک گذاشتن یک مطلب شاه حسین مرتضوی معاون سخنگوی ریاست جمهوری در مورد رد حضور پی.پی.اس در وزارت انرژی و آب، در صفحه فیس بوکش چنین نوشته است:- "جناب آقای مرتضوی! آیا حضور پی.پی.اس در وزارت مخابرات در 14 جدی 1395 برای مهر و لاک کردن دفتر من و تخته گرفتن دهلیزها را هم انکار می کنید؟".

پیش از این، صبح دیروز گزارش هایی منتشر شد که گویا نگهبانان ویژه ریاست جمهوری با حضور در دفتر کار علی احمد عثمانی وزیر انرژی و آب، او را به خانه اش منتقل و دفتر کاری او را مهر و لاک کرده اند.

اما معاون سخنگوی ریاست جمهوری نشر خبرها در مورد حضور پی.پی.اس را در وزارت انرژی و آب غلط دانسته است.

این درحالیست، که آقای عثمانی با هماهنگی ریاست اجراییه پس از عید فطر به دفتر کاری خود نیامده است.

اما دیده می شود، که این گونه برخوردهای نگهبانان ویژه ریاست جمهوری(پی.پی.اس) پیشینه داشته است.

یادآوری می کنیم، که عبدالرزاق وحیدی وزیر پیشین مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در ماه عقرب 1395 به اتهام فساد از سوی ریاست جمهوری برکنار و به دادستانی کل معرفی شد، اما تحقیقات دادستانی نشان داد که آقای وحیدی بی گناه و اتهام ها بر او نادرست بوده است.

 

مرتبط:

تعلیق مسئولیت وزیر مخابرات افغانستان
عبدالله عبدالله وزیر پیشین مخابرات و تکنالوژی را برائت داد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر