22:36 29 سپتمبر 2020
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

تیم ملی فوتبال 16 سال افغانستان توانست با شکست‌دادن تیم قرغزستان در آخرین دیدار رقابت‌های جام مرکز آسیا، جایگاه دوم این رقابت‌ها را از آن خود کرد.

به گزارش اسپوتنیک، رقابت‌های جام مرکز آسیا (CAFA) در شهر تاشکند مرکز اوزبیکستان برگزار گردید و بازیکنان تیم افغانستان به تاریخ‌های 14، 16 و 18 سرطان در مقابل حریف‌‌های شان قرار گرفتند.

تیم ملی 16 سال کشور توانست قرغزستان را در آخرین دیدار شان در رقابت‌های جام مرکز آسیا، با نتیجه پر گول شکست دهد.
ملی پوشان کشور در آخرین بازی‎شان که دوشنبه شب (18 سرطان) برگزار شد، توانستند که قرغزستان را با نتیجه 4:0 شکست دهند و نایب قهرمان این رقابت‌ها شوند.

در این بازی‌ها که به میزبانی ازبیکستان برگزار گردیده بود، تیم کشور میزبان با سه پیروزی و 9 امیتاز قهرمان این رقابت‌ها گردید.

سید هادی کاظمی، مربی تیم فوتبال 16 سال افغانستان نوشته است که در این بازی‌ها، جایزه بازی جوانمردانه نیز به بازیکنان افغانستان داده شده است.

این درحالی‌است که افغانستان در دور اول این پیکارها سال پیش، به قهرمانی رسیده بود.

قرار است ملی پوشان شانزده سال کشور، به تاریخ 20 سپتمبر برای حضور در رقابت‌های جام ملت‌های فوتبال 16 سال آسیا، به مالیزیا بروند و در گروه چهارم، با تیم‌های بزرگ مانند کوریای جنوبی، آسترالیا و عراق بازی کنند.

قابل ذکر است که تیم ملی فوتبال 16 افغانستان در مسابقات مرکز آسیا در مقابل تاجیکستان، اوزبیکستان و قرغزستان به رقابت پرداخت که از این میان تاجیکستان و قرقیزستان را توانست شکست دهد؛ اما نتیجۀ بازی با اوزبیکستان را به آن کشور سپرد.

مرتبط:

حضور کشورش، آرزوی خبرنگار ورزشی افغانستان در جام جهانی+ ویدیو
تیم فوتبال افغانستان در رده بندی فیفا دو پله بالا رفت
مربی جوان فوتبال افغانستان نامزد بهترین مربی سال هالند شد
هم‌گروهی افغانستان با عراق، کوریای جنوبی و استرالیا در جام ملت‌های زیر 16 سال فوتبال آسیا
فوتبال، سرگرمی سالم در جامعۀ ناسالم افغانستان
افغانستان قادر به کسب جایزه بهترین‌های فوتبال آسیا شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر