11:22 23 جولای 2019
آماده‌گی افغانستان و فلسطین برای بازی دوستانه فوتبالآماده‌گی افغانستان و فلسطین برای بازی دوستانه فوتبال

آماده‌گی افغانستان و فلسطین برای بازی دوستانه فوتبال

© Photo/ Afghanistan Football Federation © Photo/ Afghanistan Football Federation
1 / 2
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

افغانستان و فلسطین پیش از این سه‌بار به مصاف هم رفتند که هر سه دیدار با پیروزی تیم ملی فوتبال فلسطین همراه بوده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از طلوع نیوز، مربی و کپیتان تیم‌های فوتبال افغانستان و فلسطین پیش از برگزاری دیدار دوستانه این دو تیم در کابل، امروز شنبه در یک نشست خبری از آماده‌گی‌شان برای این دیدار سخن گفتند.
انوش دستگیر، مربی تیم ملی فوتبال افغانستان، گفت: "فلسطین تیم است که در بیست بازی قبلی خود پنج بازی‌اش را باخته است و دیگر دیدارها را برنده شده است اما از نگاه کیفیت تیم ما هم آماده است".


فیصل شایسته، کاپیتان تیم ملی فوتبال افغانستان، گفت: "کوشش می‌کنم که فردا هر چه در توان داریم به خرچ دهیم تا پیروز شویم".
از سوی دیگر مربی تیم ملی فوتبال فلسطین نیز از آمادگی شاگردان‌اش در این دیدار سخن گفت و افزود که برگزاری این دیدار بر تقویت روابط دو کشور اثر گزار خواهد بود.
نورالدین اولدلی، مربی تیم ملی فوتبال فلسطین، گفت: "مربی تیم فوتبال افغانستان جوان است مطمئناً که او به دنبال نتیجه خوب است و بازیکنان ما نیز آماده استند".
عبدالله جبار، کاپیتان تیم ملی فوتبال فلسطین، گفت: "ما در کشور خود مان در چمن مصنوعی بازی می‌کنیم و از این که این بازی در چمن مصنوعی برگزار خواهد شد برای ما مشکل نیست".
دو تیم پیش از این دو بار به صورت رفت و برگشت در بازی‌های مقدماتی راه یابی به جام جهانی در سال 2010 و یک بار در بازی‎های چلنج کپ آسیا در سال 2014 به مصاف هم رفتند که هر سه دیدار با پیروزی تیم ملی فوتبال فلسطین همراه بوده است.

مرتبط:

کابل میزبان رقابت دوستانه‌ی فوتبال میان افغانستان و فلسطین می‌شود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر