08:13 26 جون 2019
سنگسار ملا رسول لندی در محضر عام

سنگسار رسول لندی در محضر عام

© Photo / ریاست اجراییه
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 116

شورای علمای فاریاب برای کشته شدن رسول لندی تعویض نویس در این ولایت فتوا صادر نموده است که باید وی در محضر عام سنگسار شود.

به گزارش اسپوتنیک، اخیراً چند فلم غیر اخلاقی رسول لندی تعویض نویس در شبکه های اجتماعی پخش شد که شماری از زنان بی اولاد را فریب داده و به آنان تجاوز جنسی می کند که ویدیوی آن از طریق شبکه های اجتماعی منشر گردیده است.
پیش از این مولوی غلام نبی غفوری معاون شورای علمای فاریاب، گفت که تصاویر پخش شده در شبکه‌های اجتماعی از فردی که شماری از زنان ساده و بی‌سواد را با حیله و نیرنگ بی‌عفت می‌سازد، یک جادوگر می‌باشد که غرض زیر فشار قراردادن برخی خانواده‌ها برای به دست آوردن پول فلمبرداری شده است.

​او علاوه کرده که این جادوگر مدتی در مزارشریف و ترکیه نیز با حیثیت زنان بازی نموده، تصویر برداری کرده، با خود به فاریاب آورده و از اینجا آنها را به پرداخت پول تهدید می‌نموده است.

معاون شورای علما می‌گوید که این جادوگر و فریبکار دو جنایت بزرگ را مرتکب شده که یکی زنا با زنان مردم، دوم فلمبرداری و پخش آن از طریق شبکه‌های اجتماعی که حیثیت ده‌ها خانواده را در جامعه پامال نموده است، باید دستگیر و سنگسار گردد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر