09:48 20 جون 2019
وزارت داخله از افزایش عملیات‌های پولیس و بهبود امنیت کابل خبر داد

وزارت داخله از افزایش عملیات‌های پولیس و بهبود امنیت کابل خبر داد

© AP Photo / Rahmat Gul
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

وزیر امور داخله افغانستان به تمام نیروهای پولیس دستور داده است که با استفاده از تمام امکانات دست داشته در جهت تامین امنیت پروسه انتخابات تلاش نمایند.

به گزارش اسپوتنیک، نصرت رحیمی معاون سخنگوی وزارت امور داخله افغانستان امروز (چهارشنبه، 12 میزان) در یک نشست مشترک خبری با سخنگوی وزارت دفاع ملی که در مرکز اطلاعات و رسانه های حکومت داشت به خبرنگاران گفت که وزیر امور داخله جمهوری اسلامی افغانستان، به تمام نیروهای امنیتی به خصوص نیروهای کشفی و استخباراتی دستور داده است تا تلاشهای شان را در جهت تامین امنیت پروسه انتخابات در سطح کشور افزایش دهند و با استفاده از تمام امکانات دست داشته زمینه مشارکت تمام مردم را در این پروسه مهم و ملی فراهم سازند.

معاون سخنگوی وزارت امور داخله تصریح کرد که در حال حاضر نیروهای امنیتی به شمول کشف و استخبارات در مساعی مشترک با سایر نیروهای امنیتی و دفاعی کشور بخاطر تامین امنیت مراکز رایدهی، دفاتر و کارمندان کمیسیون های انتخاباتی و نامزادان انتخاباتی وظایف شان را به گونه لازم به پیش میبرند.

آقای رحیمی افزود که عملیات های نیروهای امنیتی به ویژه قطعات خاص پولیس علیه هراس افگنان 36 در صد افزایش یافته است؛ و از اثر آن ضربات سنگینی به دشمنان مردم افغانستان وارد  گردیده است که در نتیجه اخیراً امنیت در سطح کشور به خصوص در شهر کابل بهبود یافته است.

همچنان آقای رحیمی در این نشست خبری از نامزادان انتخاباتی اکیداً خواست که 48 ساعت قبل از برگزاری مجالس و تجمعات شان پولیس را در جریان بگزارند تا پولیس در جهت تامین امنیت محلات تجمعات آنان اقدامات لازم را روی دست گیرند.

مرتبط:

دو انفجار همنوع در کابل و هرات سه کشته و زخمی برجا گذاشت
والی کابل: افراط گرایی در افغانستان پایه مذهبی ندارد
جلوگیری از حمله‌های انتحاری و تهاجمی در شهر کابل
بازداشت 9 عضو طالبان در شهر کابل
بزرگترین دیپوهای ارتش در کابل آتش گرفت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر