17:16 22 اپریل 2019
دگیری پلیس با فرزند رحیم وردک هنوز ادامه دارد

درگیری پلیس با فرزند رحیم وردک هنوز ادامه دارد

© Sputnik / JAK
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 30

با گذشت ۲۴ ساعت منطقه شهر نو در محاصره نیروهای امنیتی قرار داشته و هنوز هم حالت نظامی حکمفرماست.

به گزارش اسپوتنیک، به گفته یکی از مسولین فرماندهی پولیس کابل که نخواست نامی از وی برده شود میگوید: نیروهای امنیتی صبح امروز ۳ تن از افراد امنیتی منسوب به تمیم شنسب که در جریان درگیری های ۲۴ ساعت گذشته زخم برداشته و و دو تن دیگر آنان که دو میل میل سلاح نیز با خودت داشتند توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند.
منبع به نقل از افراد بازداشت شده میگوید، بیشتر از ۱۰ تن گارد های امنیتی این بلند منزل هنوز هم در محل حضور داشته و مانع داخل شدن نیروهای امنیتی می گردند.
این بلند منزل که در حال حاضر مربوط به تمیم شنسب که گفته میشود پسر ناتنی جنرال رحیم وردک وزیر دفاع ملی پیشین میباشد که با یکی از شهروندان بالای جایداد این بلند منزل دعوای حقوقی داشته و در این اواخر دادگاه عالی نیز حکم تخلیه این بلند منزل را صادر نموده است، و دیروز زمانیکه برای سومین بار پولیس با حکم دادگاه برای تخلیه این بلند منزل به ساحه رسیدند که با شلیک گارد های امنیتی این بلند منزل مواجه شدند.


گفته میشود که تا کنون به شمول یک خبرنگار ۶ تن از نیروهای امنیتی زخم برداشته یک سرباز کشته شده اند و تعداد ۳ تن از گارد های مربوط با این بلند منزل نیز زخم برداشته اند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر