21:45 21 جولای 2019
توضیحات کرام الدین کریم در باره اتهامات جنسی علیه خودش

توضیحات کرام الدین کریم در باره اتهامات جنسی علیه خودش

© Photo/ AFF
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

رئیس تعلیق شده فدراسیون فوتبال افغانستان انگیزه اتهامات علیه خودش را دریافت پناهندگی می‌داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از آریانا نیوز، کرام الدین کریم رئیس تعلیق شده فدراسیون فوتبال، اتهامات تجاوز جنسی به دختران فوتبالیست را رد کرد.
آقای کریم مدعی است که هیچ مدارکی در این مورد وجود ندارد، تنها شماری از افراد ناشناخته برای بدنام کردن وی در فدراسیون فوتبال دست به این کار زده اند.


رئیس تعلیق شده فدراسیون فوتبال می‌گوید: "یک نهاد بسیار موفق که واقعاً در افغانستان کارهای ارزنده و خوبی را انجام داده بود با این کشمکش های داخلی و اتهامات ضربه زیادی را خواهد خورد و ضربه زیادی خورده هم از لحاظ شخصیتی و حیثیتی برای ما خیلی جبران ناپذیر است این موضوع و هم برای فوتبال افغانستان".
آقای کریم همچنان می‌گوید: دخترانی اتهامات را وارد کرده اند که می‌خواهند از کشور های اروپایی پناهندگی بگیرند.
وی می‌افزاید: "هر کس می‌تواند بیآید ادعا بکند که من در یک جای مخفی هستم و چهره‌ام را بخاطر مشکلات امنیتی افشا کرده نمی‌توانم مگر در ترکیه بند ماندیم و می‌خواهم پناهنده اروپا شوم، من را با تفنگچه بر فرقم زده اند، عجب منطقی، عجب ادعا و عجب سریالی است".
ادعای آزار و اذیت جنسی بر دختران فوتبالیست، نخستین بار از سوی خالده پوپل، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال بانوان کشور در مصاحبه با روزنامه ی گاردین مطرح شد.
اکنون افزون بر تعلیق وظیفه پنج عضو فدراسیون فوتبال به شمول رئیس این نهاد از سوی دادستانی کل پنج تن دیگر آنان نیز مشمول کرام الدین کریم ممنوع الخروج شده اند.
گفتنی است که وظیفهۀ کرام الدین کریم از سوی فیفا نیز به حالت تعلیق قرار گرفته است.

مرتبط:

روایت هولناک دختران فوتبالیست ازدرون اتاق ویژه رئیس فدراسیون فوتبال
رئیس فدراسیون فوتبال با 5 تن از اعضای آن ممنوع الخروج اعلام شدند
قرارگرفتن ۱۵ تن مورد تحقیق در پیوند با قضیه فساد اخلاقی در فدراسیون فوتبال
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر