13:59 14 جولای 2020
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرپرست وزارت دفاع ملی افغانستان و فرمانده نیروهای پشتیبانی قاطع بین المللی به کندهار سفر کردند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از پژواک، صادق عیسی سخنگوی قوماندانی لشکر ۲۰۵ اتل درکندهار گفت، که اسدالله خالد سرپرست وزارت دفاع و جنرال سکات میلر فرمانده نیروهای پشتیبانی قاطع در یک نشست امنیتی در کندهار اشتراک کردند، در نشست متذکره دگر جنرال امام نظر بهبود قوماندان لشکر ۲۰۵ اتل و تورن جنرال تادین فرمانده امنیه کندهار نیز اشتراک ورزیده بودند.

قوماندان قول لشکر متذکره در مورد اوضاع روان در جنوب معلومات ارائه کرد و گفت، که در سال روان در ولایت های کندهار، زابل، ارزگان و دایکندی ۷۱ عملیات را پلان نموده که از آن جمله دو عملیات در کندهار ادامه دارد و در تامین امنیت، نتایج مطلوب در پی داشته است.

نامبرده همچنان پیرامون جلب و جذب افراد جدید به صفوف اردوی ملی و برنامه آموزشی آنها گفت، که درحال حاضر نزدیک به ۱۰۰۱ سرباز تحت آموزش قرار دارند و چند تولی سرباز پس از فراگیری آموزش، جهت استحصال وظیفه استخدام شده اند.

تورن جنرال تادین خان، قوماندان امنیه کندهار گفت، که ادارات امنیتی این ولایت از هماهنگی خوب بهره مند اند و پولیس در جریان عملیات، با اردوی ملی همکاری کامل می نماید.

اسداله خالد سرپرست وزارت دفاع ملی، برای بهبود اوضاع به مسئولان هدایت داد و غرض تامین هرچه بیشتر امنیت، فیصله های لازم اتخاذ نمود.

یادآوری می کنیم، که اسدالله خالد بیش از یک ماه می شود، که به عنوان سرپرست وزارت دفاع افغانستان تعیین شده است. 

 

مرتبط:

سفر اسدالله خالد به ولایت کنر
اتهام‌ها علیه اسدالله خالد؛ دفاع از حقوق بشر یا دسیسۀ سیاسی؟
مجلس سنای افغانستان: گزارش دیدبان جهانی حقوق بشر درباره اسدالله خالد عقده مندان است
وعده رئیس‌جمهور غنی به امرالله صالح و اسدالله خالد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر