04:42 22 اگست 2019
تعیین فرمانده امنیه پیشین بلخ به عنوان فرمانده امنیه ولایت ننگرهار

تعیین فرمانده امنیه پیشین بلخ به عنوان فرمانده امنیه ولایت ننگرهار

© Sputnik /
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

فرمانده امنیه پیشین بلخ کارش را به عنوان فرمانده امنیه ولایت ننگرهار آغاز کرد.

به گزارش اسپوتنیک، وزارت داخله افغانستان در صفحه فیسبوکش نوشت: در محفلی كه روز گذشته در قوماندانی امنیه ولایت ننگرهار تدویر یافته بود مل پاسوال اركان حرب خوشحال سعادت معین ارشد امور امنیتی وزارت امورداخله فرمانده جدید امنیه ولایت ننگرهار را به منسوبان آن قوماندانی معرفی نمود.

در ادامه وزارت داخله افغانستان نوشته است: معین ارشد امور امنیتی وزارت امورداخله آقای مبارز را یك شخص پرتلاش و توانا عنوان نمود و گفت، كه تقرر وی در این سمت، در راستای تامین امنیت و تنفیذ قانون در ولایت ننگرهار موثریت خوبی را به ارمغان خواهدآورد.

در این محفل كه شاه محمود میاخیل والی و مسئولان ملكی و نظامی ولایت ننگرهار نیز حضور داشتند، مل پاسوال عبدالرقیب مبارز قوماندان جدید امنیه ولایت ننگرهار، یگانه هدف و آرمانش را خدمت به مردم و كشور خواند و اطمینان داد كه در راستای تامین امنیت، تنفیذ قانون و روابط نیك با مردم و هماهنگی خوبتر با سایر ادارات ملكی و نظامی این ولایت بیشترین تلاش را خواهند نمود.

یادآوری می کنیم، که عبدالرقیب مبارز پیش از این نزدیک به یک ماه به عنوان فرمانده امنیه ولایت بلخ وظیفه اجرا نمود. در زمان آغاز به کار مبارز به عنوان فرمانده ولایت بلخ درگیری هم میان طرفداران عطا محمد نور و ارتش افغانستان رخ داد که در نتیجه آن چندین نفر جان باخته و زخمی شدند. 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر