06:32 19 سپتمبر 2019
تجاوز گروهی هشت تن بر یک زن قابله در حضور همسر و پدرش

تجاوز گروهی هشت تن بر یک زن قابله در حضور همسر و پدرش

© Photo/ Pixabay / angelazeta
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 1911
ما را در دنبال کنید

این افراد مسلح به بهانه اینکه بیمار دارند، وارد یک مرکز صحی در سمنگان شده و بر یک زن قابله در برابر چشمان پدر، همسر، برادر و کودکش تجاوز جنسی گروهی، انجام داده اند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سلام‌وطندار، نیمه‌های پنج‌شنبه‌شب، هشت تن به بهانۀ این که بیمار دارند، وارد یک مرکز صحی در ولایت سمنگان شده و بر یک زن قابله در برابر چشمان پدر، همسر، برادر و کودکش تجاوز جنسی کرده اند.

گلالی نورصافی، رئیس امور زنان سمنگان این قضیه را تأیید نموده و گفته است که این افراد مسلح بوده‌اند و این رویداد در منطقۀ آبخورکِ ولسوالی روی‌دواب ولایت سمنگان رخ داده است.

یک منبع از اعضای هیأت ریاست صحت سمنگان که برای بررسی این رویداد گماشته شده‌ نیز این رویداد را تأیید می‌کند و می‌گوید، این قضیه را با نهادهای امنیتی در میان گذاشته‌اند.

محمدهاشم بیان، سخنگوی پولیس سمنگان می‌گوید که در پیوند به این قضیه ۹ تن بازداشت شده‌اند و دوسیه‌های شان به سارنوال فرستاده شده است.

نیازمحمد راسخ، رئیس سارنوالی استیناف سمنگان می‌گوید، از میان این نه تن، ۴ تن زیر سنِ ۱۸ سال‌اند.

هیأت فرستاده‌شدۀ ریاست صحت سمنگان می‌گوید، این قابله که در حال حاضر در خانۀ خود به‌سر می‌برد، باشندۀ اصلی ولسوالی روی‌دواب است. به گفتۀ این هیأت، این قابله برای پیش‌برد پروندۀ خود به مرکز شهر ایبک خواهد رفت، اما ریاست سارنوالی استیناف سمنگان می‌گوید که تاکنون خانوادۀ این زن برای دادخواهی به این نهاد مراجعه نکرده است.

مرتبط:

بازداشت مردی به اتهام صد ها مورد تجاوز جنسی به کودکان
شهروند ایرانی مظنون به تجاوز بر نوجوان افغان، بازداشت شد
تجاوز جنسی یک مهاجر بر دختران زیر سن در فنلاند
بی عدالتی بزرگ در حق یک قربانی تجاوز جنسی
بازداشت 6 جوان افغان به ظن تجاوز جنسی بالای دختر 15 ساله در آلمان
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر