11:49 18 جنوری 2020
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یک مرد در ولایت سرپل می خواست در بدل 20 هزار افغانی دو کودکش را بفروشد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از آوا، مردی پس از طلاقِ همسر اول و ازدواج دوم، بنابه مشکلات خانوادگی و عدم نگهداری 2 کودکش از سوی همسرش، می خواست در بدل 20 هزار افغانی کودکانش را به فروش برساند.
ذبیح الله امانی سخنگوی والی سرپل می گوید، مردی که می خواست دو کودکش را بنا به فقر به فروش برساند، با ممانعت حکومت محلی رو به رو شد.
وی گفت، که این مرد دختر 6 ساله و پسر 4 ساله اش را می خواست در بدل 20 هزار افغانی به فروش برساند، اما ملاامام منطقه و بزرگان محلی مانع این کار شده حوزه امنیتی پولیس را در جریان گذاشتند.
بر اساس گفته های برخی منابع، این مرد پس از طلاقِ همسر اول و ازدواج دوم، بر اساس مشکلات خانوادگی و اعتیاد او به مواد مخدر، همسرش به او گفته قادر به نگهداری دو کودکش نیست لذا این مرد معتاد تصمیم به فروش کودکانش گرفته بود.
در عین حال عبدالملک عظیمی معاون والی سرپل در صفحه فیسبوکش نگاشته است، که این خانواده نسبت مشکلات و ضعف اقتصادی تصمیم فروش دو کودک خردسالش را داشت که از سوی حکومت محلی جلوگیری شده و برای این خانواده کمک های غذایی توزیع نموده است.
در همین حال محمد الله پدر این دو طفل می گوید، که سختی روزگار وی را وا داشت که تصمیم به فروش دو کودک خردسالش را بگیرد و حالا حکومت از فروش کودکانش جلوگیری نموده به وی گفته است که برایش کمک می کنند.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر