افغانستان
دریافت لینک کوتاه
161
ما را در دنبال کنید

پولیس کابل شماری از شورشی ها را به دلیل ایجاد ترس و وحشت، شلیک مرمی و برهم زدن نظم شهرکابل بازداشت کرده است. پولیس کابل همچنین از بازداشت 6 تن دیگربه اتهام قتل یک سرباز گارنیزیون کابل خبر داده است

به گزارش اسپوتنیک، نصرت رحیمی سخنگوی وزارت داخله اعلام کرد که نیروهای امنیتی در پیوند به شهادت بریدمل "محمد نور" سرباز تولی دوم گارنیزیون شهری کابل، 6 فرد مسلح غیر مسوول را دستگیر نموده اند. 

گزارش اسپوتنیک، ، قبل از این "فواد امان" معاون سخنگوی وزارت دفاع گفته بود که یک سرباز گانیزیون در چهار راهی ترافیک شهر کابل با شلیک مستقیم گلوله کشته شده است.

‏به گفته او، این سرباز در حالی که در این ساحه بخاطر تامین امنیت وظیفه اجرا می کرد، از سوی گشت زنان مسلح غیر مسوول مورد تیر اندازی قرار گرفت. 

 شماری از افراد که خود را پیروان شهید مسعود می دانند، همه ساله در روز 18 سنبله در شهر کابل با کاروان ها دست به گشت زنی می زنند و در مواردی دست به قتل و آزار و اذیت می زنند.

گفتنی است همزمان با گشت زنی عزاداران 18 سنبله قبل از ظهر امروز دوشنبه یک انفجار در مربوطات حوزه چهارم امنیتی کابل نیز رخ داد که بر اثر آن سه تن زخمی شدند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر