16:25 25 اکتوبر 2020
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 30
ما را در دنبال کنید

رئيس تیم انتخاباتی ثبات و همگرایی در مناظره انتخاباتی "یک‌طرفه" اعلام کرد که رقیب انتخاباتی اش به روان‌درمان نیاز دارد و قادر به نگهداشتن ثبات سیاسی مملکت نمی‌باشد.

به گزارش اسپوتنیک، عبدالله عبدالله، رئيس اجراییه حکومت وحدت ملی و رئيس تیم انتخاباتی ثبات و همگرایی در مناظره انتخاباتی که قرار بود در آن رئيس جمهور محمد اشرف غنی، رئيس تیم انتخاباتی دولت ساز نیز حضور داشته باشد، گفت که رئيس جمهور غنی به روان‌درمان نیاز دارد.

عبدالله گفت: "یک مصاحبه را دیدم که در چهلستون بود، یک رئيس جمهوری که به یک روان‌درمان ضرورت دارد که برایش اشاره کند که صدایته کم کن، صدایته بلند کن و در جریان مصاحبه در صف اول بنشیند، این (رئيس جمهور) ثبات سیاسی مملکت را نگهداشته می‌تواند؟ این اجماع سیاسی به میان آورده می‌تواند؟".

قابل ذکر است که قرار بود امروز دوشنبه (۲۵ سنبله) بزرگترین مناظره انتخاباتی میان عبدالله عبدالله و محمد اشرف غنی توسط شبکه تلویزیونی آریانانیوز برگزار شود، اما تیم دولت ساز به رهبری محمد اشرف غنی در آخرین دقایق قبل از آغاز این مناظره، اعلام کرد که رئيس این تیم به دلیل نبود برنامه دقیق انتخاباتی تیم رقیب، در این مناظره شرکت نخواهد کرد.

 

مرتبط:

عبدالله: از امضای سند ایجاد حکومت وحدت ملی پشیمان نیستم
اشرف غنی به مناظره انتخاباتی با عبدالله حاضر نشد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر