05:01 13 اگست 2020
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ناتو وعده سپرده است که در آینده نیز به فراهم سازی تجهیزات پیشرفته برای نیروهای نظامی افغانستان و مبارزه با تروریسم در کشور مساعدت خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از رسانه های خبری افغانستان، معاون دموکراتیک رییس کمیته تصویب مجلس سنای امریکا در دیدار از قول اردوی عملیات های خاص افغانستان می گوید که قواى ناتو در مبارزه با تروریسم در کنار نیروهاى ملی دفاعی و امنیتى افغانستان خواهند ماند.

در یک خبرنامه قول اردوی عملیات های خاص آمده گفته است که “شلاندا یونگ”، معاون دموکراتیک رییس کمیته تصویب مجلس سنای ایالات متحده امریکا بعد از ظهر روز گذشته(سه‌شنبه، 14 عقرب) از قول اردوى عملیات خاص کوماندو دیدار کرده است.

شلاندا یونگ در این دیدار گفته است که قواى ناتو در مبارزه با تروریزم در کنار نیروهاى دفاعی و امنیتى افغانستان می ماند و به کمک و همکاری های شان در بخش‌هاى آموزشی، مشوره دهى و فراهم سازی تجهیزات پیشرفته به کشور، ادامه می دهند.

پیش از این نانسی پلوسی، رییس مجلس نمایندگان و مارک توماس اسپر، وزیر دفاع آمریکا نیز در سفری به کابل از جریان آموزش قول اردوی عملیات خاص و دیگر بخش های این قول اردو دیدن کرده بودند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر