09:13 01 مارچ 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

حلیم آقا شیرزاد داور بین المللی افغانستان به نمایندگی از کنفدراسیون فوتبال آسیا مسابقات جام جهانی دانشگاه ها را قضاوت خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری آوا، حلیم آقا شیرزاد، داور نام آشنای کشور که پیش از این نیز در مسابقات ملی و آسیایی قضاوت می کرد اینبار در جام جهانی دانشگاه‌ها قضاوت می‌کند.
وی گفته است: مسابقات جام جهانی دانشگاه‌ها، با حضور تیم های برتر از ۱۸ دانشگاه جهان و با هماهنگی فدراسیون جهانی فوتبال و کنفدراسیون فوتبال آسیا در کشور چین برگزار می شود و مسابقاتی که در سال ۲۰۱۸ میان دانشگاه های جهان برگزار شد ۱۸ تیم برتر را برای حضور در این مسابقات مشخص کرد.


آقای شیرزاد ادامه داد: در این مسابقات فقط داور های سطح اول آسیا می توانند قضاوت کنند و من نیز بعد از گذراندن آزمایش های داوری در کشور های تاجیکستان و مالیزیا توانستم در جمع داور های سطح اول آسیا قرار بگیرم. من از زمانی که داوری را شروع کردم آرزو داشتم روزی به نمایندگی از کشور در مسابقات جهانی قضاوت کنم.
داور بین المللی کشور در اخیر گفت: کسانی که علاقه مند داوری فوتبال هستند باید تلاش کنند و فدراسیون فوتبال افغانستان نیز از آنها استقبال می‌کند. آنها می‌توانند از طریق کورس های مربیگری که در فدراسیون فوتبال کشور برگزار می‌شود توانایی و استعداد شان را به نمایش بگذارند.
قابل ذکر است که این مسابقات سر از تاریخ ۱۸ نومبر تا ۲ دسمبر در کشور چین برگزار می‌شود.

مرتبط:

7 داور افغانستانی در فهرست داوران فیفا قرار گرفت
صلاح: با کمک داور ویدیویی پنالتی بیشتری به دست می‌آورم
حلیم آقا شیرزاد داور دیدار افتتاحیه فصل هشتم لیگ برتر
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر