01:40 30 سپتمبر 2020
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
278
ما را در دنبال کنید

پولیس اسپانیا روز پنجشنبه سه شهروند افغانستان را به ظن تجاوز به سه دختر امریکایی در جشن شب سال نو میلادی در شهر مورسیا دستگیر کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از efe، پولیس اسپانیا روز پنجشنبه اعلام کرد، که سه شهروند افغانستان را به ظن تجاوز به سه دختر امریکایی در جشن شب سال نو میلادی در شهر مورسیا دستگیر کرده است.  

مظنونان از 20 تا 25 سال سن دارند و در اسپانیا آموزش های فنی را آموخته اند.

پولیس گفته است، که مظنونان با سه خواهر که از ایالات متحده بودند، در یکی از قهوه خانه های محلی دیدار و پس از آن به آپارتمان دختران رفتند. دو نفر آنها توسط این سه نفر مورد تجاوز قرار گرفتند و قصد تجاوز به دختر سومی را هم داشتند. در جریان درگیری دختران با متجاوزان دو دختر زخمی شدند.

پولیس در منطقه ای که حادثه رخ داده است به دنبال گواه است و در حال حاضر دوربین های مدار بسته را بررسی می کند.

پولیس می گوید، که یکی از قربانیان در مورسیا تحصیل می کند و دو خواهر دیگر از ایالت اوهایوی امریکا به دیدار او آمده بودند.

در همین حال، شبکه تلویزیونی TVE اسپانیا گزارش داده است، که امریکایی ها قصد دارند اسپانیا را ترک کنند و پرونده تجاوز جنسی آنها را وکلای آنها به پیش خواهد برد.

یادآوری می کنیم، که مورسیا شهری در منطقه خودمختار مورسیا در کشور اسپانیا است و منابع عربی و اسلامی نام این شهر را مرسیه گفته اند. بنیانگذار این شهر عبدالرحمن داخل نام دارد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر