08:16 17 جنوری 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
151
ما را در دنبال کنید

رئیس جمهور افغانستان در پیامی به مناسبت فرارسیدن سال جدید خورشیدی گفت: با اعتدال می‌توانیم از مشکلات عبور کرده و آینده درخشانی پیش رو داشته باشیم.

به گزارش اسپوتنیک، محمد اشرف غنی، رئیس جمهور افغانستان در یک پیام تصویری فرارسیدن سال جدید خورشیدی و عید نوروز را تبریک گفت.

غنی در پیام خود اظهار داشت: امیدورام سال نو سرآغاز روزهای خوش برای ملت رنج‌کشیده ما باشد؛ امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا توقع می رود که مراسم شادمانی و استقبال را طوری برگزار نمائیم که تا جایی که امکان دارد تجمعات مردمی را در پی نداشته باشد.

رئیس جمهور افغانستان خاطرنشان کرد که ما می‌توانیم با نشاندن نهالی یا هموار کردن راهی، پاک کردن جایی،‌ حفاظت از درختی و آبیاری کشتزاری و صدها طریق دیگر که باعث خیر و برکت است، به استقبال سال نو برویم و زندگی را طراوت ببخشیم.

اشرف غنی بیان داشت: صلح، ثبات و ترقی جامعه عزم و مسئولیت پذیری یکایک ما را می‌خواهد؛ بنابراین ما باید دست به دست هم داده و در جهت تحقق اراده مالکان اصلی این سرزمین یعنی مردم افغانستان حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه ملت افغانستان نسبت به سایر ملت‌هایی که جنگ را تجربه کرده‌اند، واقع‌ بین و معتدل‌تر می باشد گفت: ما با اعتدال می‌توانیم از مشکلات عبور نموده و آینده درخشانی پیش رو داشته باشیم.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر