14:53 07 جون 2020
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 42
ما را در دنبال کنید

رئیس جمهوری غنی بخاطر ویروس کرونا جلسه کابنیه را امروز به صورت کنفرانس ویدیویی برگزار کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نفل نیویارک تایمز، دست کم 40 کارمندان ریاست جمهوری افغانستان به کووید-19، مبتلا اند.

این روزنامه به نقل از مقام‌های افغانستان می نویسد که رئیس جمهور خود را قرنطینه کرده است و در جلسۀ کابینه امروز از طریق ویدیو کنفرانس شرکت کرده بود.

این روزنامه نوشته است که تاکنون هیچ شواهدی در دست نیست که آیا شخص رئیس به ویروس آلوده شده باشد یا خیر، و معلوم نیست که از رئیس جمهور تست کرونا گرفته شده باشد.

یک مقام در ریاست جمهوری می گوید که بیشتر از 40 نفری که در دفتر رئیس جمهور و شورای امنیت ملی کار می کردند، تست کرونایی شان مثبت بوده است.

مقام بلند‌رتبه دیگر تائید می کند که صدها کارمند ریاست جمهوری که هفته گذشته تست گرفته شده بود، نتیجه آزمایش ده ها تن‌ها مثبت بوده است. مبتلایان ویروس کرونا به قرنطینه فرستاده شدند. و این مقام از ارائه جزئیات بیشتری خودداری می کند.

این روزنامه می افزاید که رئیس غنی بخاطر مبتلا شدن کارمندان ریاست جمهوری به ویروس کرونا در قرنطینه است، فقط در برخی از رویدادهای حضور پیدا می کند و بیشتر وقت در جلسات از طریق کنفرانس ویدئویی حضور پیدا می کند.

گفتنی‌ست که ارگ ریاست امروز (19، اپریل) با نشر یک خبرنامه نوشته است که جلسۀ کابینه به ریاست محمداشرف غنی رئیس جمهوری افغانستان،عصر امروز در ارگ برگزار گردید.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر