17:31 24 نوامبر 2020
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مقام های محلی ولایت کندز می گویند که در پی حمله طالبان در ولسوالی های امام صاحب و چهاردره‌ی کندز، 14 نیروی امنیتی کشته و دو نیروی دیگر زخمی شدند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از هشت صبح، عصمت الله مرادی، سخنگوی والی کندز می گوید، روز دوشنبه در پی حمله طالبان در ولسوالی چهاردره سه سرباز ارتش و سه پولیس محلی کشته شده اند.

به گفته وی، یک سرباز پولیس محلی در این حمله نیز زخم برداشته است.

سخنگوی والی کندز افزود که که حمله گروه طالبان ناوقت شب گذشته در ولسوالی چهار دره آغاز شد و تا ساعت 3:00 بامداد ادامه داشت و با اعزام نیروهای کمکی، عقب زده شده است. در این حمله سه عضو گروه طالبان کشته شده و چهار عضو دیگر این گروه زخم برداشته‌اند.

آقای مرادی از جانب دیگر گفت که در حمله گروه طالبان در ولسوالی امام صاحب، چهار سرباز ارتش و چهار سرباز پولیس کشته شده اند و یک نفر دیگر زخم برداشته است.

سخنگوی والی کندز اظهار داشت که در این حمله به گروه طالبان نیز تلفات سنگین وارد شده است و مقداری زیادی از سلاح و مهمات این گروه به دست نیروهای امنیتی افتاده است.

ولایت کندز در شمال کابل از ولایت‌های نسبتا ناامن می‌باشد که جنگ‌جویان گروه طالبان در بخش‌هایی از این ولایت حضور و فعالیت تروریستی دارند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر