16:20 25 اکتوبر 2020
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

مقام های محلی در ولایت غزنی از کشته یک کارمند زن زن ادارۀ تنظیم زندان‌ها در این ولایت خبر می دهند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از طلوع نیوز، مقام‌های محلی ولایت غزنی می گویند که این زن، فاطمه نام داشت، در حدود هفته پیش در راه کابل - غزنی از سوی طالبان ربوده شد و روز گذشته پولیس جسد این زن را از ولسوالی اندر این ولایت پیدا کرد.

واحدالله جمعه‌زاده، سخن‌گوی والی غزنی گفت: "در راه مخالفان مسلح دو هفته پیش اورا برده بودند، جسدش در اندر پیدا شد و سره میاشت اورا به مرکز انتقال داد".

احمد خان سیرت، سخنگوی فرماندهی پولیس ولایت غزنی در این مورد گفت: " «فاطمه از جاغوری بود. از کابل به جاغوری می‌رفت که در مربوطات قره‌باغ از سوی طالبان از موتر پایین شده و برده شده و متأسفانه اورا کشتند".

در همین حال، بستگان فاطمه فیضی می گویند که مادرش برای رهایی او به دیدن طالبان به ولسوالی قره باغ ولایت غزنی رفته بود، اما طالبان فاطمه را رها نکردند.

 برادر فاطمه، می‌افزاید که فاطمه با هشت گلوله در بدنش کشته شده بود و نشانه‌های لت و کوب در بدنش دیده می‌شدند.

مسؤولان ادارۀ تنظیم امور زندان‌ها می‌گویند که فاطمه در کابل آموزش دیده بود و از یک و نیم سال بدینسو در این نهاد کار می‌کرد.

مقام های محلی ولایت غزنی، ملارسول، یکی از فرماندهان طالبان را به ربوده شدن و کشتن فاطمه فیضی متهم می کنند، اما گروه طالبان می گویند که در ربوده شدن و کشته شدن وی بررسی ها را آغاز کرده اند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر