16:14 25 اکتوبر 2020
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

وزارت صحت عامه افغانستان از ارزیابی روند ارائه خدمات بهداشتی در مرکزهای بهداشتی کووید-19 و درمانگاه های این کشور خبر داد. 

به گزارش اسپوتنیک، وزارت صحت عامه افغانستان امروز شنبه 11 اسد 1399 نوشت: داکتر وحید مجروح معین عرضه خدمات بهداشتی وزارت صحت‌ عامه، طی سفری به ولایت‌های، ننگرهار، لغمان، وردک و کنر رفته و از مرکزهای بهداشتی کووید- 19 و درمانگاه ‌های ولایتی در این ولایات بازدید به عمل آورد.
در ادامه این خبرنامه آمده است، که در این سفر معین عرضه خدمات صحی نخست عید سعید اضحی را برای کارمندان صحی و بیماران تبریک گفته و نحوه ارایۀ خدمات صحی در این مراکز را از نزدیک مورد ارزیابی قرار داد. داکتر مجروح ازذموجودیت ادویه در استاک‌های درمانگاه ها، تجهیزات طبی، موجودیت پرسونل صحی و عرضه خدمات صحی برای بیماران کووید- 19 و دیگر بیماران در این مراکز ابراز امتنان نموده و وعده سپرد که وزارت صحت ‌عامه به خاطر رسیدگی هرچه بیشتر به وضعیت صحی بیماران از هیچ نوع سعی و تلاش دریغ نخواهد ورزید.
از سوی ‌هم معین عرضه خدمات صحی از درمانگاه حوزوی ولایت ننگرهار بازدید نموده و به خاطر بهبود عرضه‌ خدمات صحی برای بیماران به مسئولان هدایات لازم داد.
در پایان این خبرنامه آمده است، که هم‌چنان داکتر مجروح معین عرضه خدمات بهداشتی به خاطر رسیدگی بیشتر به وضعیت صحی نوزادان در درمانگاه ولایتی میدان وردک وعده ارسال پنج دستگاه ااکسیجن را به مسئولان در این درمانگاه داد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر