06:19 11 اپریل 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

وحید مجروح، معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت عامه افغانستان به موضوع معرفی شدنش به لوی سارنوالی، واکنش نشان داده است.

وحید مجروح، معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت عامه افغانستان پس از معرفی شدنش به لوی سارنوالی در یک پیام فیسبوکی نوشته است: "از دو ماه بدینسو، تا امشب سکوت کردم، نخواستم عیب و راز درون خانۀ سکتور صحت به بیرون برآید، ولی شاید دیگر بس است،
من چهار ماه میشود مسئوولیت معینیت عرضۀ خدمات صحی را عهده دار شده ام، دو ماه این چهار ماه را مردم و رسانه ها شاهد است که درگیر بحران کرونا بودم، آرامش شب و روز را بر خود حرام نمودم و با آنچه در توان داشتم برای درمان درد مریض، برای همراهی با نرس و طبیبی که تهدید ناشناخته کرونا دست و پنجه نرم میکرد از کابل تا کنر و از پکتیا تا وردک و لغمان و پنجشیر دویدم و دو ماه هم میشود که گرفتار بحران سیاسی درون وزارت هستم و تا روز پنجشنبه گذشته نهمین کاندیدا بجای من به مقام عالی ریاست جمهوری از جانب وزیر صحت پیشنهاد شده است، تمام صلاحیت هایم گرفته شده است، اینکه تا اکنون هم که مانده ام مطمینم دعای چند مریض غریب و بی واسطه بوده که صادقانه برایش خدمت نموده ام و بس.سر از فردا ناگفته های زیادی را با مردم و رسانه ها شریک خواهم نمود، ان شاالله".

قابل ذکر است که اداره بازرس ریاست جمهوری، فیروزالدین فیروز و چهار معین برحال و پیشین وزارت صحت عامه را به ظن سوء استفاده از صلاحیت‌های وظیفه‌ای و حیف‌ومیل منابع مالی مربوط به ویروس کرونا، به لوی سارنوالی معرفی کرده است.

پیش از این فیروزالدین فیروز، وزیر پیشین صحت عامه در صفحه فیسبوک‌اش خطاب به وحید مجروح معین برحال، شفیق الله شهیم و ماموسی زیور، معینان پیشین وزارت صحت عامه نوشته که آنها قربانی صداقت به او و مردم شده است.

آقای فیروز نوشته است: "تاسف آور است به عوض اینکه تقدیر می‌شدید، توهین و شخصیت کشی را علیه تان ادامه دادند. از نظام مفسد و بی ارزش توقع تقدیر را نباید کرد. انشالله که خدمات تان از دید خداوند متعال و مردم پنهان نمانده و نخواهند ماند".

 

مرتبط:

وحید مجروح از یک حمله مسلحانه جان سالم به در برد
وحید مجروح: سیل کرونا در کشور از کنترل خارج شده است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر