15:35 28 جنوری 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 20
ما را در دنبال کنید

سرپرست وزارت دفاع ملی افغانستان می‌گوید که هر چند دشمن جنگ را در نقاط مختلف کشور افزایش داده، اما اطمینان می دهم که پیروزی دشمن از طریق جنگ، خواب و خیال و جنون است.

به گزارش اسپوتنیک، اسدالله خالد سرپرست وزارت دفاع ملی امروز (پنجشنبه 27 سنبله) در مراسمی که برای تحویل 4 فروند طیارۀ جنگی ای-29 سوپر توکانو  توسط ایالات متحده امریکا به افغانستان برگزار شده بود، گفت که همکاری جامعه جهانی با افغانستان تا ریشه کنی تروریسم از افغانستان ادامه پیدا خواهد کرد.

آقای خالد با توجه به گفتگوهای صلح میان طالبان و حکومت افغانستان، ابراز امیدواری کرد که این گفتگوها به تامین صلح در افغانستان منجر شود.

او اما گفت: «متاسفانه دشمن جنگ شان را افزایش دادند و هنوز هم خون افغان ها را می ریزند؛ اما به صراحت اطمینان می دهم که پیروزی دشمن از راه جنگ، خواب است و خیال است و جنون».

سرپرست وزارت دفاع ملی همچنان بیان کرد که نیروهای ملی دفاعی و امنیتی از افغانستان و دست‌آوردها و ارزش ها افغان ها با تمام قوت و توان مستقلانه دفاع خواهند کرد.

قابل ذکر است که مسوولان ماموریت حمایت قاطع در افغانستان امروز چهار طیارۀ جنگی نوع ای-29 سوپر توکانو تازه را در اختیار نیروهای هوایی افغانستان قرار دادند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر