05:47 11 اپریل 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 11
ما را در دنبال کنید

100 فرمانده پولیس تازه طی 45 روز کاری از میان 600 تن برای فرماندهی پولیس 100 ولسوالی در 29 ولایت تعیین شده‌اند.

به گزارش اسپوتنیک، مراسمی که در ریاست جمهوری افغانستان برگزار شد، رییس جمهور غنی، امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری و حمدالله محب مشاور امنیت ملی سخنرانی کردند.
آقای محب گفت که بنابر هدایت رئیس جمهور کمیته ای به منظور ارزیابی قوماندانان امنیه ولسوالی ها توظیف گردید.
وی گفت که در مرحله اول 100 تن از بریدملان و افسران در یک پروسه شفاف انتخاب و همچنان تثبیت رتبه شدند.


ضیا عاصی رئیس تزکیه و انکشاف رهبری سکتور امنیتی دفتر شورای امنیت ملی گفت که بنابر هدایت قاطع و صریح رئیس جمهور کار تغییر رهبری قوماندانی های امنیه ۲۵۸ ولسوالی آغاز شد و کمیته پس از 45 روز کار و ارزیابی نزدیک به 600 تن از بریدملان ارشد و افسران، به تعداد 100 تن از آنان را موفق ارزیابی نمود و قوماندانان امنیه در 29 ولایت تعیین گردیدند.
سپس آقای صالح در سخنرانی خود به آنان گفت: " امروز فرصت واقعاً با افتخار و نادر فراهم شده است. وی افزود :با هر قشر جامعه به نیکی رفتار کنید و از اراضی باید شناخت داشته و در راستای تجرید و عقب زدن دشمن با مردم هماهنگ باشید."
پس از سخنرانی آنان رئیس جمهور افغانستان به قوماندانان جدیدالتقرر ولسوالی ها، گفت که با رفتن تان به ولسوالی ها، در آنجا انگیزه، مدیریت، تعهد و تحرک خواهد آمد که در تاریخ افغانستان بی نظیر خواهد بود.
غنی گفت خطاب به آنان گفته است که فرماندهان جدید حمایت سرقوماندان اعلی قوای مسلح را با خود دارند و از آن‌ها خواسته است که با مردم ابریشم و در برابر دشمنان کشور، مشت فولادین باشند.

مرتبط:

دستور رئیس جمهور غنی: در برابر جرایم به گونه جدی اقدام شود
اشتراک غنی در مراسم تشییع جنازه‌ی پیلوتان شهیدشده در هلمند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر