10:08 28 اکتوبر 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 21
ما را در دنبال کنید

پولیس هند می گوید که آنان دو مرد کلاهبردار را بازداشت کرده اند که یک چراغ علاءالدین را مبلغ هفت میلیون روپیه به یک داکتر به فروش رسانیده بودند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از Extra.ie، یک داکتر هندی در ایالت اوتار پرادش برای چراغ جادوی "علاءالدین" هفت میلیون روپیه (93 هزار دالر)، به کلاهبرداران پول پرداخت.

روز یکشنبه 24 اکتوبر، داکتر لایق خان شکایتی را مبنی بر تقلبی بودن چراغ جادویی "علاءالدین" به پولیس ارائه کرد. او می گوید که آنان طوری وانمود کردن که در داخل این چراغ جادویی جنی وجود دارد.

لایق قبل از پرداخت پول از فروشندگان این چراغ خواسته بود که می خواهد این جن را لمس کند و یا چراغ را به خانه ببرد، اما آنان حاضر نشده اند و در جواب او گفتند، که جسم جادویی می تواند به داکتر آسیب برساند.

خان فریب این سخنان را خورد و پول چراغ را پرداخت کرد. کلاهبرداران به او قول سلامتی ، ثروت و خوش شانسی دادند. اما او بعداً فهمید که این لامپ عادی بدون خاصیت جادویی است.

آمیت رای، افسر پولیس می گوید که آنان توانستند در 29 اکتوبر، دو مرد کلا کلاهبردار را بازداشت کنند. او می افزاید که این دو تن با همین طرح قبلاً خانواده های دیگر را برای بدست آوردن میلیون ها روپیه فریب داده بودند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر