19:00 19 اکتوبر 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

به گزارش اسپوتنیک، امرالله صالح؛ معاون نخست رئیس جمهور غنی  پس از عهده‌دار شدن مدیریت امنیت کابل، صبح امروز (دوشنبه، 12 عقرب) پانزدهمین تصمیمش را در صفحه‌ی رسمی فیس‌بوک خود همگانی کرده است.

صالح نوشته است که از تکسی‌هایی که دو نفر را در سیت پیش‌رو جابه‌جا کنند، برای گزمه‌های شهرداری و پولیس برای چند روز استفاده می‌شود.

پیش از این نیز پولیس ترافیک کابل به رانندگان موترهایی که در سیت پیش‌رو دونفر را انتقال می‌دادند، به وضع جریمه هشدار داده بود.

سال گذشته این برنامه برای چند روز محدود عملی شد، اما از آن پس تاکنون رانندگان بدون توجه به هشدار و توصیه‌های پولیس ترافیک، همچنان دو نفر را در سیت پیش‌رو جابه‌جا می‌کنند.

از سوی هم، معاون اول ریاست‌جمهوری گفته است که مسأله‌ی ترمینال بس‌های مسافربری شمال در خیرخانه امروز رسما زیر تحقیق قرار گرفته تا زمین واقعی و زمین اختصاص یافته به ترمینال مشخص شود.

او همچنان در مورد سطح کنونی جرایم در شهر کابل اشاره کرده و گفته است که در بیست‌وچهار ساعت گذشته هشت «واقعه‌ی جرمی» در این شهر رخ داده است. او تأکید کرده است که سطح جرایم باید به صفر کاهش یابد

امرالله صالح در ادامه گفته است که یکی از طراحان قتل‌های هدفمند و انفجارها در کابل به دلیل ناکامی در انجام مأموریت‌اش از سوی طالبان به پاکستان فراخوانده شده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر