10:37 26 جنوری 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 13
ما را در دنبال کنید

سخنگوی فرماندهی پولیس کابل می‎گوید که همچون موردی پیش پولیس کابل ثبت نیست.

خبرگزاری پژواک روز گذشته (20، دسامبر)، اعلام کرد که پسر و یک محافظ الله گل مجاهد نمایندۀ مردم کابل در ولسی جرگه را با یک موتر زرهی بی پلیت و یک کلاشنکوف بی جواز، دستگیر کرده اند.

اجمل احمدزی لومری څارن آمر حوزۀ دوازدهم کابل گفته بود که، روز گذشته در مربوطات حوزۀ دوازدهم شهر کابل، در حالی دستگیر شده اند که “در تلاشی، بالاى پولیس مرمی تیر کردند".

فردوس فرامز سخنگوی فرماندهی پولیس کابل با تکذیب این به خبرگزاری اسپوتنیک گفت: "همچون موردی به بنام پسر الله گل مجاهد پیش پولیس ثبت نیست، اما یک مورد داشتیم که در مربوطات حوزه دوازدهم یک موتر شیشه سیاه توسط بخاطر چک و بررسی توقیف داده شده بود. که گویا از نزدیکی ها آقای الله گل مجاهد باشد، اما هیچ ربطی به اونها نداشته است".

سخنگوی فرماندهی پولیس کابل تاکید کرد: "این ربطی به آقای الله گل مجاهد ندارد، اگر همچو موضوعی بود امروز ما خبرنامه می‌دادیم".

او می افزاید که بحث این است که ما یک واسطه شیشه سیاه همراه با سه تن از افراد در مربوطات حوزه دوازدهم توقیف داده بودیم. بخاطر بررسی آنان انتقال به حوزه داده شد بودند.

این در حالی‌ست که ماه گذشته امرالله صالح، معاون نخست ریاست جمهوری در صفحه فیس‌بوک اش نگاشته بود که که الله گل مجاهد نماینده مردم کابل در مجلس نمایندگان پس از دستگیری چند فرد مسلح غیر مسوول، آمر حوزه دوازدهم پولیس را تهدید کرده است.

مرتبط:

صالح: در انفجار اخیر کابل 10 تن کشته و 52 تن زخمی شدند
صالح: کارهای من به نمایندگان مجلس هیچ ربطی ندارد
صالح: یک ملا امام مسجد در شهر کابل به صورت آشکارا در برابر نیروهای دولتی تبلیغ می‌کند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر