23:28 11 اپریل 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 20
ما را در دنبال کنید

امنیت ملی افغانستان و دادستانی کل اعلام کرده است که در یک عملیات مشترک، سه تن از اعضای مجلس سنا به اتهام دریافت 40 هزار دالر رشوه بازداشت شدند.

دادستانی کل و ریاست عمومی امنیت ملی افغانستان امروز (دوشنبه،87 جدی) در اعلامیه مشترک اعلام کردند که روز گذشته سه تن از سناتوران به دلیل دریافت رشوه بازداشت کردند.

در این اعلامیه گفته شده که «منسوبین ریاست عمومی امنیت ملی و نمایندهءلوی څارنوالی بر اساس اطلاعات کشفی در یک عملیات مشترک، به‌روز یک‌شنبه 7جدی سه تن از اعضای (سناتوران) مشرانو‌جرگه‌را به اتهام اخذ چهل‌هزار دالر امریکایی رشوت؛ بگونه باالفعل بازداشت نمودند.» 

در این اعلامیه آمده است که نیروهای ریاست عمومی امنیت ملی در هماهنگی با نماینده‌های ریاست عمومی دادستانی کنترول و مراقبت این سه تن از اعضای برحال مشرانو‌جرگه‌را که به منظور نظارت و پیشبرد برخی امور به ولایت بلخ رفت بودند، در روشنایی احکام قانون اساسی و سایر قوانین نافذه؛ به اتهام اخذه رشوت گرفتار نمودند.

امنیت ملی و دادستانی اعلام کرده که اطلاع این قضیه مطابق مادهء یک‌صد و دوم قانون اساسی جمهوری اسلامی افغانستان، کتباً به استحضار مجلس محترم مشرانو‌جرگه نیز، رسانیده‌شده است.

در این اعلامیه هویت این افراد ذکر نشده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر