13:07 23 اپریل 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 34
ما را در دنبال کنید

عطا محمد نور می گوید که پس از مشوره ، رایزنی و تبادل افکار، تصمیم بر این شد تا به منظور دفاع از حقوق ما و اعاده حیثیت داکتر احمد جواد عثمانی، وزیر صحت عامه حمایت قاطع صورت گیرد.

به گزارش اسپوتنیک، عطامحمد نور، رییس شورای اجرایی جمعیت اسلامی در صفحه فیس‌بوک اش نگاشته است، در حالیکه داکتر محمد افضل حدید، رییس شورای ولایتی بلخ و مولوی اسدالله جمالی، عضو ارشد رهبری جمعیت اسلامی، حسام‌الدین تالقانی، عضو شورای رهبری و رییس کمیته جوانان جمعیت اسلامی حضور داشتند، با جمع کثیری از متنفذین، فرماندهان، شخصیت ها و بزرگان جهادی ولایت های فاریاب، سمنگان، جوزجان، سرپل و‌ بلخ، جوانان جمعیت اسلامی و‌نمایندگان آن از زون ها و ولایت های مختلف کشور، در رأس رییس کمیته جوانان جمعیت اسلامی بود، دیدار نمود.

آقای نور می افزاید که این دیدار، از حرکت های فراقانونی و توهین آمیزی که دیروز به محترم داکتر احمد جواد عثمانی، وزیر صحت عامه صورت گرفت، این عملکرد، اهانت بزرگ بر یک کتله‌ی عظیم و جریان سیاسی بزرگ مردم افغانستان بوده که در این زمینه با تفصیل اتقاقات پیش آمده در قبال این قضیه توسط آقای نور به حاضرین توضیح داده شد.

پس از مشوره ، رایزنی و تبادل افکار، تصمیم بر این شد تا به منظور دفاع از حقوق ما و اعاده حیثیت داکتر احمد جواد عثمانی، وزیر صحت عامه حمایت قاطع صورت گیرد.
در اخیر خاطرنشان گردید که بخاطر اقدامات بعدی، بزرگان، فرماندهان و‌جوانان دیدگاه های شان را توحید نموده با ما شریک سازند.
ما خونسرد و آرام به پیش میرویم.

این سخنان در حالی بیان می‌شود که در مکتوب اداره‌ی امور ریاست‌جمهوری عنوانی وزارت صحت عامه که امروز (پنج‌شنبه، 11 جدی) صادر شده، آمده است که رییس‌جمهور اشرف غنی استعفای احمدجواد عثمانی، وزیر صحت عامه را منظور کرده است. اما احمدجواد عثمانی در صفحه‌ی فیس‌بوک خود گفته بود که او از مقامش استعفا نکرده، اما مکتوبی را از آدرس اداره‌ی امور ریاست‌جمهوری دریافت کرده که در آن استعفایش منظور شده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر